Září 2012

23. Vyhledávání společnosti 3/3

17. září 2012 v 13:29 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Zavolal jsem Eddiemu a nechal mu zprávu, vysvětlil jsem mu, že jsem s Lukem a poprosil, ať mi zavolá. Teď už jsem jen doufal, že mu zpráva dojde. Zatímco jsme jeli k Brianovi, pokukoval jsem po Lukovi a chtěl jsem mu říct o Aaronovi. Ne že bych chtěl radu, ale potřeboval jsem o tom mluvit. Byl jsem naštvaný a díky tomu, že jsem ho viděl, jsem na něj zase začal myslet. Nechtěl jsem na něj myslet. Aspoň že Rick mi odváděl myšlenky. Ten kluk neměl zábrany. Jel prakticky po každé holce, kolem které jsme projeli, funěl na okýnko, a buď psal, nebo kreslil sprosté obrázky; dvakrát zakřičel "hezká prdelka", jednou "hezký kozy" a vystrčil zadek na postarší ženu. Začínalo mi docházet, že Ricka moc nemusím. Ale Lukovi se na něm očividně něco líbilo, protože se pořád smál.
Když jsme dojeli k Brianovi, zjistili jsme, že jeho rodiče nejsou doma a že je s Cathy a Meg a třemi dalšími děvčaty, které jsem už určitě párkrát viděl, ale nepamatoval jsem si jejich jména. Rick chtěl okamžitě vědět, jak Brian vždycky ulovil tolik holek. Cathy mu jednu vlepila a oznámila mu, že Brian má jen jednu holku. Rick se omlouval a my šli za Brianem po krátké chodbě do velkého obýváku. Já šel za Lukem a všiml si, jak má hezký zadek v těch džínech a moc jsem nevěnoval pozornost ničemu dalšímu, což by vysvětlovalo, proč jsem narazil do někoho menšího a rychle jsem se ho snažil chytit.
"Promiň," řekl jsem rychle a zrazil jsem se. Zůstal jsem zírat. Překvapilo mě, když mi došlo, že proti mně stojí Angela Connerová. "Čau…"