Únor 2012

21. Po oslavě 1

29. února 2012 v 23:24 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Asi bych ho doopravdy neuhodil. Ale napadlo mě to. Bylo to vážně pokušení, zatímco jsem zmenšoval vzdálenost mezi jím a mnou. Aaron odtrhnul oči od Eddieho a podíval se na mě. Asi se najednou cítil trapně, že sem vůbec přijel. A až bych ho praštil, cítil by se ještě hůř, jak mě napadlo. Ale spolu s dalšími kroky jsem začal porovnávat mlácení Aarona s mlácením holky. To se prostě nedělá. A ne že bych viděl Aarona jako holku. Kdyby to byl jakýkoliv jiný kluk, asi bych to udělal; ale to, že mezi námi něco bylo, že jsem ho líbal, že se mě dotýkal, že jsem měl dokonce jeho péro v puse, kvůli tomu všemu jsem se začal cítit provinile za pouhou myšlenku. Asi měl prostě štěstí. Ale jak se ukázalo, nijak moc mu to nepomohlo.

"Chtěl jsem s tebou jen mluvit," řekl Aaron tiše a asi se snažil ignorovat, jak na něj Eddie zírá - Eddie, který stál za mnou, ale neřekl zatím ani slovo. Ostatní si toho ani nevšimli, celá ta oslava se nijak nezměnilo. To ovšem platilo až do chvíle, kdy se před Aaronem objevil Aaron a zhruba ve stejnou chvíli mi Eddie položil ruku na rameno a já se okamžitě zastavil.

20. Věci, co neznamenají nic 7/7

22. února 2012 v 12:32 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

"Je to tam na tebe moc hlučný nebo tak něco?" zeptal se Seth, když jsem mlčel. "Proto jsi sem přišel? Teda, po včerejšku by mě nenapadlo, že tě uvidím…"

"Proč to děláš?" skočil jsem mu najednou vytočeně do řeči.

"Co dělám?"

"Jseš ke mně milý," obvinil jsem ho.

"Je tu snad nějaký důvod, proč mám k tobě být hnusný?" odvětil a setkal se s mým nevěřícným pohledem. Pak mu zacukalo v koutcích. "Dobře, ale předtím jsi to udělal moc snadný."

Yuki 2

6. února 2012 v 14:11 | Phoebe Esteban |  Glosy
Druhá kapitola, ve které se nám začne rodit vztah bouřlivější, vášnivější a smyslnější než všechny milostné příběhy, co jste kdy četli.

Jako vždy: Phoebe fialová, Mithril světle modrý:-)


Yuki 1

4. února 2012 v 14:01 | Phoebe Esteban |  Glosy
Překládám, překládám, ale do toho se pilně učím... nicméně abyste nezůstali ochuzeni, rozhodla jsem se pro vás připravit jiný, neméně dobrý gay příběh.

Dobře, kecám, je to glosa,autorka očividně kouká moc na yaoi a má silně zkreslený názor na gaye. Ten začátek se dá, ale nějak nejsem schopná se dostat přes poslední kapitolu.

No, užijde si:-)
Fialková Phoebe, modrá Mithril :-)


20. Věci, co neznamenají nic 6/?

2. února 2012 v 18:26 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Proč jsem k Aaronovi vůbec ještě něco cítil? Přece jsem ho neznal tak dlouho. Jasně, zažil jsem s ním velkou spoustu poprvé, ale to přece nemuselo nic znamenat, nebo jo? Proč jsem se cítil ublíženě, naštvaně? Bylo to pitomý. Aaron je chyba. A stejně by bylo pěkně hloupý k němu ještě po včerejšku něco cítit. To, jak na mě sahal, to, co mi řekl. Bylo to nechutné. Běhal mi mráz po zádech, ale stejně jsem na něj nedokázal zapomenout. Nenáviděl jsem to.
"Jseš v pořádku?" zeptal se Luke. Podíval jsem se na něj a napadlo mě, jestli toho hovoru nelituje. Možná že proto, že já toho teda začínal litovat a přitom jsem s tím přišel sám. Příště,rozhodl jsem se, budu dávat větší pozor, až se Lukovi nebude chtít o něčem mluvit. Jeho instinkty byly očividně lepší než ty moje.
"Je to vždycky takhle hrozný?" zeptal jsem se místo odpovědi trochu rázněji, než jsem zamýšlel. "Teda, mám pocit, že by mi to mělo být jedno, ale…"