Listopad 2011

20. Věci, co neznamenají nic 1/?

25. listopadu 2011 v 22:54 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Měl jsem úplně poškrábané a vysušené ruce, ale ta terasa vypadala hezky, řekl bych. Bylo s tím víc práce, než bych čekal, ale Tom vypadal s výsledkem spokojeně. Nikdo ovšem nezůstal, aby zjistil, na co to jeho žena. Kromě Setha, jak jsem si všiml. Neodjel spolu s ostatními. Dave byl pěkně paranoidní a cestou domů ho musel Luke dál utěšovat. Ovšem nezapomněl dodat, že Angelin další přítel už pravděpodobně bude reálný, takže by s tím měl Dave něco udělat nebo na ni zapomenout. Musel jsem s tím souhlasit, ale nic jsem neřekl. Přemítal jsem nad spoustou věcí, aspoň dokud jsme nevysadili Davea. Chtěl jsem se začít Luka vyptávat na Setha, až budeme sami. Bohužel se Luke rozhodl vzít Davea k nám a já musel počkat.

Oba měli moc práce dohadováním se, jestli by měl Dave něco Angele říct na té Rickově oslavě, takže si nikdo z nich nevšiml, že jsem zmizel. Zase jsem skončil dole a podruhé jsem se ten den sprchoval. Tuhle jsem potřeboval asi víc než tu první, ale ráno mi přišlo pěkně důležité ze sebe smýt Aarona.

19. Špatný, fakt špatný 6/6

20. listopadu 2011 v 13:21 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

"Je gay." Odchytil jsem Luka, ještě než šel dovnitř a tohle ze mě vypadlo jako první.

"Jo, taky si to začínám myslet," odpověděl Luke spokojeně.

"Ne, je gay, Luku," zkusil jsem to znovu. "Nechodí s Angelou. Nikdy nechodil."

Tohle zaujalo Lukovu pozornost.

"To myslíš vážně?"

"Jo, zrovna jsem s ní mluvil."

19. Špatný, fakt špatný 5/6

13. listopadu 2011 v 18:30 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

"Vy my můžete pomoct s dlažbou," řekl Seth chladně a o chvíli později jsme se do toho pustili.

Bylo to těžké, obzvláště ty větší kusy, které jsme museli nést všichni. U druhé várky už jsem se zapotil a Rick vypadal pěkně zchváceně, ale pak mi začal podívat o té oslavě, co bude zítra. To mi nevadilo, aspoň jsem mohl ignorovat Setha.

Vzadu se mezitím holky činily a připojil se k nim Tom. Klečel a dělal okraje budoucí terasy. Vypadal to docela snadno, ale Angela mu pořád říkala, ať se šetří. Při práci jsme s Rickem a Sethem pořád míjeli Briana a Luka s kolečkama. Pokaždé, když kolem nás Luke prošel, nezapomněl se na Setha usmát. Nejprve to byly malé, decentní úsměvy, ale pak se to zhoršilo a Luke ukazoval zuby a mrkal řasama mnohem jasněji. Pak na něj dokonce Luke mrknul a my se na něj za to s Rickem ošklivě podívali, hlavně proto, že jsme všichni tři nesli větší kus a Seth nám ho málem upustil. Pak už bylo všechno vzadu za domem a my taky; Seth vypadal díky Lukovi jako pěkně nervózní troska a téměř nadskočil pokaždé, kdy můj blonďatý kamarád prošel kolem.

19. Špatný, fakt špatný 4/?

10. listopadu 2011 v 23:22 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Blížili jsme se k Daveovu domu a já se díval z okýnka. Když jsem tu byl naposledy, skoro jsem čekal, že Aaron projede kolem. Tentokrát jsem doufal v opak. Doufal jsem, že má tak hroznou kocovinu, aby aspoň týden nemohl z domu. Třeba i dva, když budu mít štěstí. A doufal jsem, že je mu hrozně. Fakt příšerně. Tak jo, přiznávám. Byl jsem zahořklý. Ale čím víc jsem nad tím večerem přemýšlel, a o jeho poznámkách o mých sexuálních dovednostech, tím víc jsem si nemohl pomoct.

"Takže myslíš, že se mu Aaron líbí nebo ne?" zeptal se Luke.

19. Špatný, fakt špatný 3/?

7. listopadu 2011 v 10:06 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Vypadalo to příšerně. Ten cucflek. Byl stejně fialový jako ta modřina. A veliký. Na to, že má tak malou a roztomilou pusu, dokáže Aaron zanechat velký otisk. Bohužel, ještě několik dní mi ho bude připomínat pokaždé, když se podívám do zrcadla a jestli to tak opravdu bude, asi o něm budu muset přestat říkat, že je roztomilý, rozhodl jsem se. A taky se nějakou dobu nesmím dívat do zrcadla.

V sobotu ráno jsem si dal dlouhou sprchu. Všechno to přemýšlení, ke kterému jsem se včera v noci nedostal, se hlásilo ke slovu. Prvních deset minut sprchy jsem zíral do blba a přemýšlel o Aaronovi. Nemohl jsem si pomoct. Jako bych si najednou vybavoval různé momenty, od prvního polibku po to, jak jsem ve vodním parku ztratil plavky, až do chvíle, jak se na mě včera večer díval a co mi povídal; vracely se mi pocity s tím spojené. Přemýšlel jsem, jestli je to u rozchodu normální. A asi mi to bylo fuk. Nechtěl jsem na to myslet. Je po všem, o tom jsem nepochyboval. Kéž by tak bylo po všem v tom smyslu, že bych se s tím smířil.

19. Špatný, fakt špatný 2/?

4. listopadu 2011 v 12:27 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

To jsem slyšet nechtěl. Zamračil jsem se a vracel jsem se do pokoje, ale Luka jsem měl v patách, i když jsem se k němu otočil zády. Tohohle rozhovoru jsem se fakt bál.

"Rory?"

"No?" Opověděl jsem, posadil se na postel a otočil se na něj.

"Tak co provedl?"

Podíval jsem se na Luka a přemýšlel, jak to ví. Jasně, jeho předchozí zkušenosti s Aaronem mu napověděly, že se něco stalo a že za to může Aaron.