Září 2011

18. Uvědomění 1/4

24. září 2011 v 14:07 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Když jsem se ve středu vzbudil, napadlo mě, že to bude pěkná nuda. Středa, všichni v práci a dneska žádný Aaron. Ale překvapil mě, když mi ráno zavolal. Obvykle jsem mu musel volat já. A vlastně mě i překvapilo, že má pořád moje číslo. Ptal se mě, jestli je nějaká možnost, že budu večer v parku, protože mě chtěl vidět. Řekl jsem mu, že netuším, tak jsme si aspoň naplánovali schůzku na zítřek. Netušili jsme, co podnikneme, ale přijede v jedenáct.

Tu středu mě čekalo další překvapení. Kolem půl jedné mi volal Eddie. Už dlouho mi takhle přes den nevolal, takže jsem to nečekal. Zrovna byl na obědě a chtěl se zeptat, jak se mám. Asi jsem mu neměl zmiňovat, že se nudím. Jak jsem to dořekl, hned se omlouval, že mě nechal doma samotného a začal mi povídat o různých zábavných programech pro mládež, které by mě mohly zabavit. Když jsem ho konečně přesvědčil, že jsem na tábory moc starý, okamžitě se rozhodl, že odejde z práce dřív a něco spolu podnikneme. Očividně měl náladu na kino.

"Zavolám Jaseovi, jestli by nemohl jít s námi," prohlásil Eddie nakonec.

Přesčas 2/2

22. září 2011 v 22:41 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP

Seishiro s touhle hrou souhlasil. Naklonil se, lehce Subarua políbil a pak se věnoval jeho kalhotám, které stáhl až dolů. Subaru otočil tvář směrem k opěradlu a spokojeně si povzdychnul a Seishiro ho znovu políbil.

"Škoda, že jsme to nikdy nedělali, když ti bylo šestnáct," zamumlal Seishiro.

Tichý smích. "A kdo za to může?"

"Mohl jsi mě aspoň trochu víc povzbudit, přinejmenším."

Přesčas 1/2

22. září 2011 v 22:41 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP
Fandom: TB/ X 1999
Název: Přesčas
Autor: InsaneIdiot
Rating: 16... záleží na vašem úsudku.
Varování: NC17... Dobře, je to v podstatě celé o sexu. Ale hrozně hezky psané. A i já se potřebuju něčím odragovat.
Poznámka: Jo, tenhle pár prostě patří k sobě:-) Rozděleno jen kvůli délce.

9. kapitola 1/2

22. září 2011 v 18:55 | Phoebe Esteban |  DS - Zrození zabijáka

Seba s Parisem Lartena dlouho ignorovali, ale to mu nevadilo. Poznal, že oba staří přátelé mají co dohánět. Nabídl jim maso a víno ze džbánu, které koupil v posledním městě. Potom se posadil do rohu a poslouchal, jak si vyměňují historky a probírají ostatní upíry.

"Ztratil jsem ucho na poslední Radě," povídal Paris Sebovi. "Překvapilo mě, že ses tam nedostavil."

"Cestou jsem si zlomil nohu," odfrknul si Seba a trochu se začervenal. "Celých pět měsíců jsem strávil v jedné jeskyni. Jedl jsem samé netopýry a občas zatoulanou kozu. Myslel jsem, že můj čas už nadešel, ale uzdravil jsem a na jaře jsem dokázal odkulhat."

17. Rozhodnutí 7/7

17. září 2011 v 12:56 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

Napadlo mě, že nikdy nevím, co s rukama. Aaron s tím očividně problém neměl, podle toho, jak mi jednou rukou odvážně přejížděl po hrudi, prsty mi kroužil po bradavkách, až jsem se chvěl, než spustil dlaň níž, až pod pupík, pomalu, ale účinně probouzel můj penis k životu a vytvářel mi v šortkách pěkný stan. Druhou ruku mi položil na krk a jemně mi ho masíroval, zatímco mě líbal.

8. Kapitola

13. září 2011 v 20:30 | Phoebe Esteban |  DS - Zrození zabijáka

Část druhá - "Dámy a pánové - pozor prosím!"


Divoká kočka vycítila nebezpečí, podezíravě se rozhlédla a zasyčela. Když se nedočkala žádné reakce, sklonila hlavu a pustila se do zbytků krysy. Divoká kočka je samotářka. Na rozdíl od kočky domácí nemá s lidmi nic společného, mnohem raději má lov ve volné přírodě než vybírání odpadků v městech a vesnicích.

Zatímco se zvíře krmilo, mihla se za ním tmavá postava. Predátor se pohyboval velmi tiše a plížil se ještě blíž.

Kočka znovu vycítila nebezpečí a otočila se. Ale už zareagovala moc pozdě. Postava skočila a kočku srazila, popadla ji za krk a zakroutila jí hlavu. Nešťastné zvíře vyjeklo a házelo sebou, útočník mu zatím přišpendlil kolenem hlavu k zemi a strčil mu do tlamy obě ruce. Kočka se ho snažila kousnout, ale ocitla se v beznadějné situaci. Pár vteřin odolávala, pak jí postava rozlomila čelisti a bylo po všem.

Larten Hroozley si klekl vedle svého úlovku a otřel si ruce o trávu. Prohlížel si divokou kočku s temným uspokojením. Upíři nemohou pít kočičí krev, ale když se mršina vykrví a uvaří, bude z ní chutné jídlo. Lartenovi tuhé maso trochu vadilo, ale pro Sebovy ostré zuby to nebude problém.

17. Rozhodnutí 6

11. září 2011 v 21:32 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
"Hej," řekl a najednou zvážněl. "Přemýšlel jsem - o tom včerejšku." Zamračil jsem se, fakt jsem si to nechtěl připomínat. Bavili jsme se a já se nechtěl zabývat čímkoliv, co by to mohlo zničit. Ale Aaron mě překvapil. "Neměl jsem to po tobě chtít."
"Huh?"
"Nevykládej si to špatně," řekl rychle. "Myslel jsem to vážně. Chci tě vídat častěji, víš, ale neměl jsem ti to říkat takhle. Já jen… nechtěl jsem, abys odešel, a když jsem začal přemýšlet nad tebou a Lukem… já nevím, bylo to pitomý."
""Už to neřeš," odvětil jsem. "Teda, nedělej si s tím hlavu. Já už se nezlobím."
"Ne?"
"Ne," prohlásil jsem a on se pousmál.
"Takže se to povedlo?"
"Co?"
"Vyřešit to s Lukem? Přemýšlel jsem o tom; teda, vím, že tě to trápilo a tak přemýšlím, jestli…"

Kartografka 2 1/2

9. září 2011 v 17:26 | Phoebe Esteban |  Glosy
Co zajímavého se dozvíte v dnešním díle? Třeba nově nahédnete na nová upíři pravidla a zjistíte, jacé jsou upíři beznadějní romantici... zoufalý výkřik: tohle se nedá glosovat!:-)


7. kapitola 2/2

3. září 2011 v 15:06 | Phoebe Esteban |  DS - Zrození zabijáka

Larten se přinutil zavrtět hlavou, pak si povzdychl a kývl. "Cítil jsem sílu. Byl větší než já a ublížil mi - nám všem - tak hrozně moc. Z části jsem ho chtěl zabít. Když jsem ho bodl, naklonil jsem se, abych mu vybodl oči. Chtěl jsem ho mučit, i když už byl po smrti.

"Ale zadržel ses?" zatlačil Seba.

"Jo. Ale bylo to těžké."

Seba našpulil rty. Chlapcova upřímnost na něj zapůsobila. "Upíři umí lidi otestovat," řekl. "Děláme to, než někoho zasvětíme. Velkou sílu smí dostat jen ti, kteří ji dokážou unést. Kdybychom zasvětili slabocha nebo zbabělce, přinesli by lidstvu zkázu.

17. Rozhodnutí 5

2. září 2011 v 10:53 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona

"Našel jsi to?" zeptal se.

"Eh, ještě ne… ty, Luku, chtěl jsem se zeptat…"

"To nevadí," odpověděl stále vesele, jako by mně právě neslyšel. "Já mu zavolám." Vzal si ode mě telefon. Zamračil jsem se, když se otočil a šel se do pokoje převléknout. "Hej, mohl by vybrat film nebo tak; jestli půjdou Jase s Eddiem ven, pozvu sem pár lidí a můžeme si objednat třeba pizzu."