Duben 2011

13. - Co s Aaronem 6/6

27. dubna 2011 v 15:38 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Cesta domů probíhala v ještě větším tichu než cesta k Aaronovi. Tentokrát mě za ruku nechytil, ale to možná proto, že jsem si s rukama nervózně pohrával.
To byla sranda? Pro koho? Dobře, přiznávám, nejdřív to asi sranda byla. Až do konce. Nejhorší na tom asi bylo, že jsem nevěděl, co si Aaron myslí a kromě té pusy na tvář se mě ani nedotkl. A nepomohlo mi ani Codyho vědoucí úšklebek, když jsme ho cestou ven potkali. Kdybych měl dost odvahy ztrapnit se ještě víc, mohl bych sebrat odvahu toho malýho debila zmlátit.

13. - Co s Aaronem 5/6

24. dubna 2011 v 21:24 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Co k tomu říct? Nečtěte to, pokud máte dojem, že by vás to mohlo zkazit. Svou povinnost jsem tímto splnila a můžeme se přesunout ke čtení:-)

*******************************************************
"Zase narážíš na Setha?" zeptal se okamžitě.
"O Sethovi jsem nic neřekl…"
"Takže na něco, co ti řekl Luke," skočil mi do řeči vytočeně. Ale dost rychle se dostal pod kontrolu a prohrábl si prstama vlasy. "Luke je hrozně upřímnej kluk, víš? A je to pěkně blbý."
"Co?"
"Je celkem těžkým s ním soupeřit, Rory!" štěknul. "Kurva… hele, když já byl s Lukem, bylo to všechno jiný. Byl jsem… fakt pitomej. A už takový nejsem. A ať ti někteří lidé napovídají cokoliv, tak nechrápu s každým na potkání. Došlo mi, že je mnohem jednodušší být jen s jedním člověkem a bohužel, zrovna teď jsi ty ten jediný člověk, o kterého mám zájem. Ale já nechci pokaždý sedět a hájit se před tebou! To bych ani neměl."

13. - Co s Aaronem 4/6

21. dubna 2011 v 22:02 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
"To je… v pohodě. Jen… asi bychom se teď o Sethovi bavit neměli."
To byla pravda. Nechtěl jsem přemýšlet, jak tu byl Seth s Aaronem a ať už se mi to líbilo nebo ne, pořád mě štvalo, že mě tam Aaron vzal, i když k tomu důvod měl. Chtěl jsem mu říct, že Seth ho tam rád vidí jen z toho důvodu, že ho chce zpátky. Ale díky těm novým informacím mi přišlo hrozně těžký něco takovýho říct. Třeba to byli fakt jen kamarádi. Nepochyboval jsem, že Seth chce něco víc, ale taky dávalo smysl, proč chce Aaron trávit tolik času se svým ex. A i když to bylo pěkně na houby, pořád lepší než si myslet, že i Aaron chce mít se Sethem něco víc.
"Tak fajn," odpověděl Aaron skoro až moc rychle. Trochu jsem se narovnal, když poklepal na postel vedle sebe. "Tak začneme s tím, co jsme sem přišli dělat."

Taylor a dítě - 7

18. dubna 2011 v 14:07 | Phoebe Esteban
"Tys ho zakopal?"
Murphy zvedl oči od televize. Kam se na tohle drama hrabou telenovely.
Vždycky si říkal, že kdyby byl gay, měl by mnohem zajímavější život.
Na druhou stranu docela rád ležel v posteli na břiše a nevěděl, jestli je ochotný to za to obětovat.
"Mně je úplně jedno, že nejseš doktor, tím spíš jsi ani neměl brát tu lopatu do ruky!"
Jo, tohle byl nepochybně Jude. Málokdy se z něj stávala hysterka, ale když už k tomu došlo, stálo to za to.
Kam se na to hrabal Chozé i s celou svou armádou Španělů.
Chvíli ticho. To asi druhá strana odpovídala.

13. - Co s Aaronem 3/?

15. dubna 2011 v 12:35 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Aaronův dům se tomu našemu vůbec nepodobal. Jasně, možná proto, že tohle byla normální čtvrť. A vůbec nebyla špatná. Ani nevím, proč mě to vůbec tak překvapilo. V ulici jsem viděl samý nakrátko posekaný trávniček a dokonce jednu základku. Aaron bydlel skoro uprostřed ulice. Jednopodlažní dřevěný domek s oplocenou zahrádkou a přístřeškem na auto. Ale Aaron zaparkoval na štěrkové cestě vedle domů, konečně mi pustil ruku a oba jsme vystoupili. Sledoval jsem, jak ukázal na jiný dům, který vypadal skoro stejně.

13. - Co s Aaronem 2/?

11. dubna 2011 v 22:14 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Byl jsem podezíravý. Hodně podezíravý. A rozhozený. Jestli si toho ovšem Aaron všiml, nezajímalo ho to, soudě dle toho, jak pobíhal po zahradě s fotbalovým míčem a hrál si se Sethovými psy; všiml jsem si, že těm na rozdíl od Chey nevadí. Vlastně jsem to rád viděl, i když se mi teda moc nelíbilo, že se těm psům věnoval víc než mě, obzvláště když jsem se snažil získat jeho pozornost a zjistit, kdy už kurva odjedeme. Bohužel, když se podíval mým směrem, ze zadních dveří už vycházel Seth se třemi skleničkami něčeho, c vypadalo jako kola s ledem. Skoro jsem ucuknul, když ke mně přišel tak blízko, že jsem jasně cítil jeho kolínskou nebo co to měl. A tím mě štval. Kolínskou přece používají lidi, co se chtějí dostat někomu pod kůži. A měl jsem takové podezření, že tím někým mohl být myšlen Aaron.
"Tady máš," řekl Seth a podával mi skleničku. Skoro jsem to odmítl. Stejně kolu nepiju a navíc nechápu, proč by mi měl nabízet pití. Neměl žádný důvod nás pozvat dovnitř, když tvrdil, že musí jít. Už jsme tam byli deset minut. Počítal jsem. Měl přece jít ven. Teď jsme ho zdržovali, nebo to jsem si aspoň myslel. Proč nás sakra nevyhodil?

13. - Co s Aaronem 1/?

9. dubna 2011 v 22:27 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Zíral jsem na ten dům se skalkou. A nelíbil se mi. Nelíbilo se mi zaparkované modré auto. Nelíbil se mi kluk, co tu žil a jezdil tím pitomým modrým autem.
"Co?"
Aaron byl bezradný, i když mu to přece mělo dojít. Díval se na mě, jako by mi zase přeskočilo. No dobře, s těmi mými výkyvy nálady jsem se mu nemohl divit. Ale stejně, nechápal jsem, jak nám pomůže jet k Sethovi.
"Co tu děláme?" zeptal jsem se a snažil jsem se znít co nejvíc neutrálně.
"Je to blízko… a napadlo mě, že bychom tu mohli chvíli zůstat - co?"

12. Co cítíš? 6/6

6. dubna 2011 v 23:57 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
"Co tu děláš?"
Kolem půl čtvrté se ozvalo zaťukání na dveře; otevřel jsem a stál tam Aaron. Vypadal až moc dobře, v béžových šortkách a přiléhavém tričku… a já ho pozdravil takhle. Z mého tónu bylo jasné, že jsem byl dost naštvaný a tentokrát jsem ani nezastavil Chey, která se mohla uštěkat.
Možná bych měl pár věcí vysvětlit.

12. Co cítíš? 5/6

3. dubna 2011 v 21:24 | Phoebe Esteban |  FF - Arizona
Eddie mě při odchodu neviděl a Jase jsem nepotkal. Jasně, rovnou jsem na pití zapomněl a vracel jsem se dolů. Tentokrát úplně vzhůru a naprosto mimo.
Jen na tebe potřebuju být chvíli naštvaný? Ať to znělo sebedivněji, když jsem to od Jase slyšel, asi jsem to pochopil. Věděl jsem, jaké to je, když potřebujete být naštvaní. Potřeboval jsem to, když máma umřela. Potřeboval jsem to, když jsem zjistil, že mi všichni lžou, pořád a pořád dokola. Občas jsem měl pocit, že bez toho bych se nikam nedostal.