Tokyo3

30. prosince 2010 v 9:13 | Phoebe Esteban |  Glosy
Chtěla jsem zase napsat nco třeskutě vtipného, ale nějak mi dochází slova. Ta povídka je naprosto debylní. Tečka.


_____________________________________________
Vyšli sme před vchod do Apolla a šli se trochu projít.Už se běžím schovat za keř s lukem! Sasuke pořád mlčel, tak sem do něj drcla jestli vůbec žije.Ne, je z něj zombie, máš na něj špatnej vliv. Ale on se na mě jenom podíval a pokynul mi abych si sedla. Do té psí hromádky na zemi.
,,Tak o čem si chtěl mluvit?''zeptám se ho a posadím se vedle něj.
,,No jak sem byl v Americe hodně sem přemýšlel''vypadlo z něj.Musel jsem totiž přemýšlet za všechny své americké spolužáky.
,,A o čem?''zeptám se ho."Přemýšlet....to se mi totiž ještě nestalo... jaké to je?"
,,O nás dvou''řekl.
,,A na co si přišel??''koukla sem na něj."Že jsi blbá kráva. Přemýšlel jsem nad tím asi tak vteřinu a půl."
,,Přišel sem na to že bez tebe nemůžu být!Pořád sem musel myslet na tebe a na to co se mezi náma stalo.A proto jsme ti ani jednou nenapsal.Sayuri, nechceš to zkusit ještě jednou?''zeptal se najednou.
,,No já..já si to..no jasně že chci!''když sem to dořekla vrhla sem se mu kolem krku a začala brečet štěstím.Chci její řasenku! Řve už podruhý a ještě nemá pandí oči! Pořád byl u mě v srdíčku schovanej, pořád sem ho milovala, tak proč to nedat zase dohromady?Když sem ho pustila, chvilku sme si jenom koukali do očí, ale potom si mě Sasuke přitáhl blíž k sobě a políbil mě.Stačilo málo a už sme se líbali.Stačilo málo a Phoebe asi vrhne oběd. Sasukeho jako postavu z Naruta moc nemusím, ale TOHLE bych ani jemu nepřála…

…Mezitím v Apollu…
,,Hej, Kaori, kde máš vůbec sestru?''zeptal se Naruto, "Jaká je šance, že už je mrtvá?" když sme ještě se Sasorim seděli na baru a něco popíjeli.Okenu. Rozhlédla sem se a uvědomila sem si že sem jí už dlouho neviděla.Přemýšlela sem, kde by mohla být, ale nic mě nenapadalo.Pak sem se rozhlédla ještě jednou, ale neviděla sem tu nikde ani Sasukeho."Tak to bude asi fakt mrtvá! Jo, jdeme slavit!"
,,Ty, Sasori, neviděl si někde Sasukeho?''optám se svého kamaráda.A nebavili se třeba o té její sestře?
,,No právě že ne.A to už nějakou tu chvilku je co zmizeli.''oznámil Sasori.Počkejte, teď budou kolektivně přemýšlet.
,,No tak sou asi někde spolu no!''Přišel s argumentem Naruto.Naruto je největší myslitel, má největší zbývající mozkovou buňku. (Naruto těch mozkových buněk nikdy moc neměl…to zase autorka docela vystihla )
,,Jako že spolu zase chodí?''povytáhl Sasori obočí a nevěřícně kroutil hlavou.
,Nehledali ste nás náhodou?''ozvalo se mi najednou za zádama.
Otočím se a tam stojí Sayuri a Sasuke rukuvruce. To poslední slovo znamená co zase?
,,No to víš že sem tě hledala!''obořila se na mě Kaori. "Jsem totiž známý kazišuk."
,,No tak sorry že tě neinformuju o každém mim kroku!''směju se.No to je fakt vtipný.
,,No tak bysme taky už mohli jít domů ne?''Navrhne najednou Sasuke.,,Hele a nechtěli byste přespat dneska u nás?byla by sranda''nabádá Kaori.Takový grupáč.. ale já ho vidět nechci! prosím ne!
No jo..to je jí podobný.Moje sestra si potrpí na srandu a to na pořádnou.
,,No to je dobrej nápad!rodiče doma nejsou, tak v tom případě je barák volnej''Přidám se a při tom mrknu na Sasukeho.A nebyla náhodou ještě večer matinka doma? I když pardon, já zapomněla, že v těhle povídkách rodiče mizí a objevují se dle libosti.
,,No tak zvedejte kostry pánové'' (To přišel na scénu Kimimaro? :) smějeme se s Kaori a už si razíme cestu davem ke dveřím.Dav zdšeně prchá, nechce se nakazit blbostí. Domů to máme sice asi patnáct minut pěšky, což je o celých pět minut víc než do školy! ale s klukama se to protáhlo asi na půl hoďky cesty.Kluci se rozhodli, že půjdou pozpátku. A budou u toho hopsat na jedné noze. Když sme přišli domů,tak sme zůstali vzhůru asi ještě hodinku, ale pak sme šli spát.Sasuke spal u mě v pokoji,Sasori a Naruto byli u Kaori, ale řeknu vám, ta z toho nebyla nějak dvakrát nadšená. Nerada trojku? Ale tu jednu noc to musel přežít i kdyby nechtěla. A třeba v obýváku někdo nespal proč...?

Gomennasaii že je to tak krátké >.< Já ti tu dýlku klidně odpustím, když přestaneš používat japonské výrazy...

Pokračování příště n_n…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama