Tokyo2

25. prosince 2010 v 10:05 | Phoebe Esteban |  Glosy
Tak Vám všem přeju krásné svátky, hodně pohody a snad letos Ježíšek zabral a dostali jste všechno, co jste chtěli (u nás to bylo kupříkladu ryze praktické - výkladový slovník, abych se měl z čeho učit, nový košile a náušnice, bych měla v čem na zkoušku a flaška whisky, abych se pak mohla ožrat, ale to odbíhám).

Včera byl nový díl Arizony, dnes přináším toto veleďýlo (když nad tím tak přemýšlím, tak se tam v podstatě stane úplné prd, ale je to docela dlouhé) a zítra bude už poslední díl Sama.

Podtrženo sečteno - enjoy:-) (Fialová zase já, červená Lakejja:-))Bylo asi šest hodin večer a my sme se s Kaori málem pozabíjeli.Jenom málem? Proč to dělat polovičatě? Hádali sme se kvůli ůplným pitomostem.Třeba kvůli tomu, že ta kráva ztratila čárku a tak jsme musely napsat úplně s kroužkem. Nejdřív kdo si sedne první ke šminkám, potom o oblečení a na konec o boty. Máme totiž jen jedny vižuál kí a pak gumovky. Takže je to docela boj, kdo bude vypadat jak buran dneska. Když sme se s Kaori konečně s pošťuchováním vypravili na cestu, bylo něco kolem čtvrt na osm.Sasori s Narutem a nějakým klukem už čekali před Apollem. Evidentně přišli taky před chvilkou, protože ani neměli žádný prupovídky o tom že deme pozdě nebo tak něco.Asi začnu tu gramatiku ignorovat, spíš by se měla autorka naučit, že Pravidla českého pravopisu opravdu nemají žádné pasáže shodné se satanskou biblí.
Jak sme se k nim tak blížili všimla sem si toho tajemného kluka co stál vedle Naruta. (Koukám, že Naruta přehlíží naprosto všichni a všude :D i ve fanouškovských povídkách) A měl kapsu plnou čárek! Někoho mi připomínal, ale na to byla až moc velká tma na to, abych ho poznala.
,,Hej Kaori nevíš co je to za osobu jak stojí vedle Naruta?''zeptala sem se mojí drahé sestry.Oi, Kaori, ano kata wa donata desuka? Jupí, už tlumočím! Akorát mi tam vypadl ten Naruto... ,,Ty si ho ještě nepoznala?Vždyť to je Uchiha Sasuke! pamatuješ si ho ještě ne?''zasmála se Kaori.,,Sasuke Uchiha?! On si za těch pět vteřin stačil prohodit křestní jméno za příjmení? (pohoda, hele u Uchihů ke komplex jména normální) Ten co se před dvěma lety odstěhoval do ameriky?!?!''Vyhrkla sem.(to dopadl líp jak v originále) ,,Yeah ten!pokud vim tak mezi váma něco bylo ne?.. (U Sasukeho tak leda kunai, nebo chidori, případně housenka-no-jutsu) Otázala se Kaori tajemným hlasem a zasmála se."Ne, tak to si ho vůbec nepamatuju, každý den mám jinýho."
To už sme byli skoro u nich a já ho konečně poznala! Předtím se vídali jen ve tmě? Poznala sem ty jeho krásný oči, boží úsměv, ale hlavně to je nádherný namakaný tělo!No to asi bylo ve tmě a pod oblečením moc vidět. ,,Saske!''Vykřikla sem a rozeběhla sem se k němu.Hle, ty sis i změnil jméno! Skočila sem mu kolem krku a držela se ho tak, jako bych ho už nikdy neměla pustit.A Sas(u)ke padl k zemi uškrcený,,Proč si se nikdy neozval?''ptala sem se ho se slzami v očích, které nebyli od smutku ale štěstí.Já bych se neozvala taky, neměj strach,,,Moc moc se ti omlouvám, ale neměl sem moc času. (Musel jsem nejdřív krouhnout bratra)Ty dva roky byly hrozně náročný. Jo a příští dva roky taky čas mít nebudu. Pořád sem se musel něco učit, a když ne učit tak sem sportoval.''omlouval se Sasuke.Ale já sem neměla důvod se na něj zlobit.
,,Hele vy dvě hrdličky budete se tady objímat ještě hodně dlouho?''zeptal se Naruto a povytáhl čárku z
obočí.Kaori se mezitím dala do řeči se Sasorim a bavili se o škole.Naruto chvíli s někým volal ale pak to položil a otočil se na nás.,Týjo, taková pařba.,No tak aby sme šly ne?''řekl Sasuke "Kluky necháme venku a my holky jdeme pařit."Sasuke je buznička už i v povídkách, chudák se toho asi nikdy nezbaví a mrknul na mě.Já sem se jenom usmála a pak sme ruku v ruce vyšli ke vchodu.Kaori s klukama šli za náma.Když sme byli v Apollu hned sme zamířili k báru.Nebylo nám sice ani jednomu 18, ale to by nám stejně bylo naprd, protože v japonsku se pije až od 20, takže nevím, proč to vlastně melu, ale občanky sme měli a vypadali sme starší, tak nám nalili.Všichni sme do sebe obrátili na začátek jednoho panáka bohužel se mi nepodařilo podplatit barmana a ten jed tam nepropašoval, ale pak začali hrát jednu mojí oblíbenou pomalou písničku, tak sem vytáhla Sasukeho na parket.Už sem za ty dva roky zapomněla jak je Sasuke úžasnej kluk.To ale vůbec nejsem coura. Nachvilku sem se otočila a viděla sem že Kaori vytáhla na parket Naruta, a Sasori taky nebyl pozadu.Sasori tančil ploužák sám se sebou, páč je to lama.(Sasori má loutky, s tím si vystačí…znáš to..někdo má v posteli ženskou, někdo nafukovací pannu) Sasori byl hezkej kluk, tak pro něj nebyl problém si nějakou holku najít.Když sem viděla že se všichni baví, otočila sem se zpátky k Sasukemu.,,Sayuri?Potřeboval bych s tebou mluvit''řekl nějak až moc tajemně.,,Tak ok''řekla sem.Vzal mě za ruku a šli sme spolu nachvlku ven. Haló? Čtenáři, co je to prosím nachvlku a kterým africkým nářečím to je? Opravdu nevím o čem chtěl mluvit..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | Web | 25. prosince 2010 v 10:55 | Reagovat

Nevíš? No to je logický, když jsem úplná *** (doplňte vhodný výraz, dle vlastního uvážení), protože právě tohle ti chce říct.
Nejlepší bylo to: "Nebylo nám ještě ani jednomu 18." :D Připomnělo mi to povídku, co jsem četla, mělo to bejt shoujo-ai z prostředí japonský školy. Stylistika dobrá, pravopis taky, i docela zajímavej děj to mělo, ale tím, že si autorka nebyla schopná zjistit ani nejzákladnější věci o japonským školství a psala to, jak kdyby chodili do školy tady v česku, tak tím celou povídku zabila -.-'

2 Quiquilla Quiquilla | Web | 25. prosince 2010 v 10:55 | Reagovat

Pardon, rozrušení z právě přečteného. Ne jsem, ale jsi :D

3 Naku-chan Naku-chan | 25. prosince 2010 v 16:32 | Reagovat

^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama