Tokyo1

20. prosince 2010 v 22:16 | Phoebe Esteban |  Glosy
Tak jsem se rozhodla podělit se s Vámi o nové veledílo. Ovšem než se pustíme k tomuto vytříbenému kousku, dovolte mi zdržet Vás ještě o malou chvilku a to kvůli pár doprovodným slovům.

Někteří z vás si možná povšimli, nakolik mám blízký vztah k japonské kultuře. Proto jsem se nemohla pustit takového veleďýla jako je toto.
V úvodu autorka sice tvrdí, že všechny její postavy bydlí "v malém městečku u Tokia" (jak mě hned napadlo - zkuste si představit takovou malou rybářskou vesničku vedle mrakodrapů a máte to), ale někde v polovině se všichni zázračně přestěhují rovnou do Tokia. Neptejte se mě proč. To patří spolu s kruhy v obilí a ztrácejícími se ponožkami mezi záhady lidstva.

Autorka taky všechny svoje postavy pojmenovala podle postav z Naruta. Myslím, že podobnost je jen náhodná, ale já nikdy Naruta neviděla, takže kdo ví.

Povídku taky nemám doglosovanou, ale snad se k tomu včas vrátím.

A poslední důležitá poznámka - já jsem jako vždy fialová, mojí spolupachatelkou druhé barvy se tentokrát stala Lakejja:-)


A teď už - tramtadadá - k povídce:

,,Sayuuu pohni sebou přídem zase pozdě a Kakashi Sencei To je ale zajímavé japonské jméno, ten sencei... jinak gratuluji, v první větě jsem napočítala 4 chyby a to nepočítám senceie bude zase zuřit!'' (Kakashi -sensei, který sám nikdy nepřijde včas a zuřit? Ale prosímvás.)Křičí na mě Kaori z chodby a už sbíhá ze schodů dolů.,,No tak promiň že chci vypadat jako člověk!!''Marná snaha děvče, tolik hodin den nemá. Okřiknu mojí drahocennou sestru.Hanasaki Kaori je totiž moje starší sestra…I když jenom o 5 minut..ale pořád mi to připomíná..To já své oblíbené potvoře taky, ale my jsme o celý den, tak si to můžu dovolit. Konečně sem se vyhrabala z koupelny,před zrcadlem sem hodila šavli ještě vážnej výraz a běžela sem dolů.Kaori už čekala u dveří .No tak sme vyrazili(konečně).No to je ale promakaný děj. Do školy to máme kousek,asi 10minut pěšky.Dorazili sme kupodivu ještě 5minut před začátkem hodiny.A cestou jsme se stačili proměnit na chlapy. Tak přemýšlím, proč se microsoft vůbec snaží s tím, dávat do officů opravu gramatiky:D
Jen sme dosedli do lavic už byl ve třídě Kakashi a bylo po hehe.Kdepak, hehe teprve začíná četbou této povídky. Dneska sme měli psát nějakou písemku či co..nějak sem to nevnímala.Jenom když mi na lavici přistál papír na odpovědi tak sem se probrala do reality.Slečna je drsná a má školu na háku. Kaori na tom byla podobně.Nejdřív na ten bílej cár papíru jenom zírala ale pak vzala tužku a začala něco psát.Asi její jméno,ale psala to tak asik na 4 pokus. Já chápu, že znaky jsou těžký, ale svoje jméno by možná napoprvé dát mohla. Pořád si stěžovala že to nemá symetrický.Po škole sme šly ještě s Tenten a Tamtam a Sakurou domů.,,Hele holky slyšeli ste už to že k nám přídou asi čtyři nový lidi?''zeptá se Sakura."A třeba někdo z nich bude umět pravopis!" ,,Jenom aby to nebyli nějaký namachrovaný buzíci''povzdechne si Kaori.Představila jsem si namachrovanýho buzíka.(definice postavy: Uchiha Sasuke :D) Má svaly jak melouny, kabelku a nagelovaný háro.,,Prej sou to nějaký cool týpci..a představí nám je zejtra..''dokončí informaci Sakura.,,No to je sQelíí! COŽE TO JE?! aspon budou nějaký nový tváře''řeknu a všichni se smějem. No to je ale k smíchu... asi po dalších 5 minutách sme se rozloučili a rozešli se do svých domovů.Když sme došli s Kaori domů,hodili sme tašky někam neznámo kam, asi do jiné dimenze a pustili sme na plný pecky CD An Cafe (ještě že ne skladbu Le Café :D ) a pařili sme. No tomu říkám pařba. Až teda potom přišli rodky kdože?! domů a museli sme rádio stišit.No joo…copak naše máma..to je puntičkář a nemá ráda hluk.Tak když jí tancovaly střešní tašky naproti, nediv se... Pak sme se samozřejmě museli jit učit.Potom mi zazvonil mobil.Kuknu kuku! kuku! na displej a -Sasori.,,Anoo?Sasori potřebuješ něco?''zeptám se svého kamaráda."Ne, volám, protože mám moc kreditu." ,,No zdárek..heled nechtěli by ste s Kaori jít večer s náma zapařit na disko?''Zeptá se nadšeně Sasori..(Fajn pochopila jsem, že autorka pouze používá jména z Naruta, ale Sasori a díza? To je fakt moc! :D )Zeptala sem se svojí sestry a ta nadšeně souhlasila.,,Tak O.K.my to berem!a V kolik a kde?''_,,Noo tak já myslim v sedm hodin před Apollem?''_MYslím, že by tomu říkali Aporo. Ale já se přece v jp nevyznám tak jako autorka.,,joo tak klidně..budem tam tak zatím páá'' Doufám, že navždy páá.

A abychom vás neochudili o zážitek - takhle vypadá An Cafe a takhle Le Café :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naku-chan Naku-chan | E-mail | 20. prosince 2010 v 22:56 | Reagovat

ááááááááááá, já umíráááááááám xDDD Naruta sleduju a představa dochvilnýho Kakashiho a Sasoriho na disko... xDDDD to jste vyhrabaly parádní paskvil xD ani bych se nedivila, kdyby se z těch cool namakanců nevyklubali Danzou s Orochimarem xDDD jen tak dál xDDD tohle vypadá HODNĚ nadějně xDDD

2 Lakejja Lakejja | 22. prosince 2010 v 21:48 | Reagovat

Naku-chan: Já na Narutovi vyrostla :D Kakashiho jsem si dokonce namalovala na zeď svýho dětskýho pokoje :D takže takovéto prznění nesu opravdu...opravdu tragicky :D

3 Naku-chan Naku-chan | E-mail | 22. prosince 2010 v 22:33 | Reagovat

Lakejja - to k tomu kreslení na zeď nemam daleko xD já na Narutovi asi ještě porotu xD ale ta povídka fakt... koukejte přidat další díl xD

4 Nightie Nightie | 23. prosince 2010 v 0:13 | Reagovat

Kdyby to byl alespoň celej den! :-D Mrcho

5 Kájula Kájula | 26. prosince 2010 v 21:09 | Reagovat

sQelíí - tohle se mi vypálilo do mozku a budu doufat, že se to z něj časem nějakým způsobem "odpálí. A nabušení buzící, mhmmm, má snad autorka něco proti?! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama