Červenec 2010

Epilog 1 - Probudit se s Judem a...?

27. července 2010 v 12:17 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
 Brzké sobotní ráno. Musel jsem se sám pro sebe usmát, když jsem sledoval počátky husí kůže na Judeově kůži - táhla se mu přes ruce, dolů po zádech a mizela pod pokrývkou, pohozené na posteli a padající mu z boků. V bytě měl pokaždé o trochu chladněji, než by bylo příjemné, ale pochyboval jsem, že to mrazení mělo momentálně něco společného s vypnutým topením.

Položil jsem mu ruku na zakrytý bok a posunul jsem se k němu blíž, má obvyklá ranní erekce se mu tiskla na zadek a on jen ze spaní slabě zamručel. Nedávno jsem se vytvořil takový zvyk - když jsme spolu skončili v jedné posteli, probral jsem se dřív, jen abych ho mohl vzbudit. A on zase začal předstírat, že spíš, i když už byl vzhůru, jen abych ho musel budit. A něco mi říkalo, že to dělá i teď, když jsem mu jazykem přejel po zádech od ramen až na krk a slabě jsem ho kousnul těsně pod ucho a jemu se zadrhnul dech.

24 - A když na to přijde II - 5/5

23. července 2010 v 22:24 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Usmála se na mě a já celkem vděčně vyrazil ke dveřím. Chápal jsem, že mámě dlužím omluvu a neuškodilo mít víc času na promyšlení. Ale když jsem otevřel dveře, zarazilo mě něco jiného.

"Brade?"

"Ahoj,"nervózně se pousmál, jako by nevěděl, jestli tam má být nebo ne.

"Eh… ahoj. Chceš jít dál?" Zeptal jsem se slušně.

24 - A když na to přijde II - 4/5

16. července 2010 v 12:19 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Jude se pousmál, pustil mou ruku a spolu jsme se vydali ze schodů. Nevěděl jsem, jestli už se máma ukázala nebo ne, ale večeře už pěkně voněla, takže už se Bree určitě k smrti nudila a čekala na něčí společnost. Ale když jsme dorazili do kuchyně, tak se sestra rozhodně nenudila - ne, byla celá rudá ve tváři a máma ji skoro dusila tím, jak ji objímala.

Máma k nám stála zády, ale Bree na nás hodila prosebný pohled a já měl co dělat, abych se nesmál. Stejně jsem si ale odkašlal, abych jí pomohl. Máma ji pustila a otočila se na nás - zase bylo jasné, že musela brečet. Teď už vypadala vyrovnaně, ale nedalo se to skrýt.

24 - A když na to přijde II - 3/5

12. července 2010 v 22:38 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Hned jak zmizel, znova jsem si vzpomněl na Judea a tentokrát jsem neztrácel čas. Došel jsem domů a snažil jsme se zaslechnout nějaké hlasy, ale nic. Tak jsem aspoň šel po vůni jídla, linoucí se z kuchyně. Ale tam máma nebyla. Tu jsem vlastně neviděl nikde . a na chvíli jsem i zapomněl na všechen ten stres, když jsem uviděl u sporáku stát Judea v sestřině zástěře s nápisem Dej pusu kuchaři. Byl jsem tak šťastný, že jsem je tam nenašel v debatě na téma "drž se od naší rodiny dál", že jsem málem poslechl pokyn na červené látce, ale tolik odvahy jsem nenašel.

24 - A když na to přijde II - 2/5

8. července 2010 v 22:25 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

"Já chtěla počkat!" prohlásila máma a zvýšila hlas. "Našla jsem si ten odporný klub a snažila se domluvit si schůzku, ale vypadá to, že jeho rodiče odjíždí zítra na dovolenou. A jeho… ta… ta debilní ženská, řekla takové věci…"

A bylo to. Máma se snažila zavřít či a nějak zastavit slzy, ale tak úplně se jí to nepovedlo. Rychle zvedla ruku, setřela si je z tváří a rozmazala si řasenku.

24 - A když na to přijde II - 1/5

5. července 2010 v 10:10 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
"Bože…"

Bylo po všem. Po všem. Na nic jiného jsem nedokázal myslet, jen - je po všem. Nikdy jsem si asi nepředstavoval jak hrozný bude okamžik, kdy máma zjistí pravdu, až do chvíle, kdy jsem se mu musel postavit a to ani neměla vyjít najevo pravda o mně.

Máma mohla do takového klubu vstoupit z jediného důvodu. Patřil Judeovým rodičům. A nepochyboval jsem, že o Judeovi teda mlčet nebudou. Máma na všechno přijde a já s tím nic neudělám. Mohl jsem tam jen čekat, až vyjde ven a oznámí mi, že už mě s ním nechce vidět. Proč by přece jen chtěla takové lidi kolem svých dětí?