Červen 2010

23 - A když na to přijde...I 5/5

28. června 2010 v 23:07 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Kdykoliv jindy bych si myslel, že prostě jede nakoupit na večeři, ale dneska ne. Podíval jsem se na hodinky. Na to už bylo pozdě. Díval jsem se na ni, na její strnulá ramena a zamračený výraz. Pořád na nás byla neskutečně naštvaná. Ovšem - nenesla tašku na notebook. Jen málokdy opouštěla dům bez něj a už to bylo podezřelé.

Mohl jsem vyběhnout a zastavit ji, ale místo toho jsem sledoval, jak vyjela na ulici na druhou stranu. Mohl jsem na ni počkat doma. Kdybych jí mezitím připravil večeři, třeba bych zabodoval tak, že by pak přijala mou omluvu. Ale ani to jsme neudělal. Když se rozjela a mně něco napovídalo, že cíl její cesty se mi nebude moc líbit, rozhodl jsem se jí sledovat.

23 - A když na to přijde...I 4/5

24. června 2010 v 21:41 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Snažil jsem se ji vyzvednout. Fakt jo. Přece jen jsme se do toho dostali spolu, tak by se to měla pokusit spravit stejně tak jako já. Ale když jsem dojel ke Kařině domu, nikdo tam nebyl, tak jsem musel zamířit domů sám.

Nevím, jestli to byla nešťastná náhoda nebo osud, že jsem si vybral jet zrovna zadní cestou, protože hlavní silnice byla pěkně ucpaná. Možná jsme se tak rozhodl podvědomě, protože jsem chtěl ty tři a půl minuty navíc, než dojedu domů a budu se muset postavit mámě. Ovšem když jsem přejel první křižovatku a zabočil za roh, hned mi došlo, že se trochu zpozdím - uviděl jsem totiž Marissu u silnice - na levé straně silnice, jinak taky známé jako špatná strana silnice - jak kope do mámina auta, lépe řečeno do pravé přední pneumatiky. Do té vyfouklé. Asi tu nebyla moc dlouho. Nepochyboval jsem, že každé druhé auto by zastavilo a nabídlo pomoct, kdyby řidič uviděl u auta stát Marissu.

23 - A když na to přijde...I 3/5

15. června 2010 v 21:52 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

"Jsem teď trochu podrážděný, Quinne,"řekl tiše. "Vím, že na tom nejsem nejlíp, ale nejsem zvyklý na to, aby někdo nakráčel a začal mi povídat, jak to tu mám hrozný. Ale nemyslela to zle, víš? Jen… mi to nebylo příjemný."

"Co ještě dělala?" zeptal jsem se. Sledoval jsem, jak si mezitím roztíral mýdlo po těle. Začal u krku a pokračoval dolů po rukou a hrudi.

23 - A když na to přijde...I 2/5

14. června 2010 v 22:33 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Vyhodil jsem Bree u Kary, ale hned jak vystoupila, jel jsem dál. Ale nezamířil jsem k Judeovi. Jediná důležitá věc, co jsem se od mámy dozvěděl - musel do práce, což znamenalo setkat se s Murphym. To mě nijak moc netrápilo. Klidně toho starého kreténa někam pošlu, když mě nebude chtít pustit k Judeovi.

U toho malého obchodu jsem vylezl z auta a veškerou odvahu mi sebralo to, že jsem nikde neviděl Judeovo auto. Ale nevrátil jsem se. Co jsem mohl vědět, třeba Jude přijel s mámou a já ho pak budu moct hodit domů.

23 - A když na to přijde...I 1/5

12. června 2010 v 10:25 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Šok a vztek. Asi mě šokovalo víc věcí. A když jsem došel ke skříňce a otevřel ji - čistě proto, abych zaměstnal ruce - došlo mi, že jsem naštvaný kvůli další spoustě věcí. Rozhodně mě šokovalo, že se do mě Marissa s Bradem pustili takhle na veřejnosti a dokonce před Trinou a Taylorem. To mě teda dopálilo. Kdokoliv nás mohl slyšet a jak by to se mnou dopadlo? Z té malé skupinky, co zná pravdu, by se stala celá škola a to jsem určitě nepotřeboval. Ale na druhou stranu jsem musel neochotně uznat, že jsem si za to zčásti mohl sám. Marissa se snažila mě odchytit venku, ale já si jí vyhýbal. Znal jsem jí natolik dobře, že mě mohlo napadnout, že jestli nebude po jejím, vezme to do svých rukou. Že si se mnou prostě promluví, ať tak či tak. Ovšem nečekal jsem, že to udělá takhle - nebo že se v podstatě postaví na mojí stranu. A sice jsem jí ještě tak úplně nevěřil, ale začínal jsem se cítit hloupě, že jsem jí podezříval z toho, že by něco plánovala a zatáhla do toho chudáčka Brada - přitom se jen snažila zachránit naše přátelství a přinutit Brada, aby se se mnou bavil.Jasně, nijak jsem jí to neulehčoval a po tom výstupu v kavárně mě napadla, že Brad asi taky ne.

22 - Kroky kupředu 6/6

7. června 2010 v 21:25 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

S Bree jsme odjeli tak, aby bylo dost času ještě zajet do obchodu a vrátit se na večeři. Tak jsem sice neměl dost času s Judem, ale jak Bree poznamenala - máma by nikdy neuvěřila, že si na nákupech nekoupila jedinou věc. A taky se podívala po nějakých dárcích pro miminko paní Clairové. To pro mě sice nebylo ideální, protože mi to pořád připomínalo Brada a tím pádem Marissin telefonát, na který jsem odmítl odpovědět.

TRC - Příručka správného vztahu IX

6. června 2010 v 23:16 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP
Fandom: Tsubasa chronicle
Název: Příručka správného vztahu
Kapitola: IX - Můj bývalý nejdražší
Autor: Mizu Tenshi
Rating: 13+
Varování: Silná deprese, nedoporučuji číst slabším jedincům ani silným jedincům ve slabších chvilkách


Sekce 9 - Jak se vyrovnat s depresemi a neopětovanou láskou

Během procesu namlouvání se může stát - ať už se snažíte sebevíc - že se vám nedostane svou lásku získat. Lidé se vyrovnávají s omítnutím mnoha způsoby, z čehož nejpopulárnější jsou: A Tabulka čokolády B. Křičet a vřískat s hudbou v pozadí C Zničit něco cenného (nejlépe pokud to patří vašemu ex)

22 - Kroky kupředu 5/6

2. června 2010 v 18:33 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

"Pověděl mi o tvé mámě,"řekla Trina, posadila se za stůl a napila se. "Je to debilní… myslíš, že mu bude dělat problémy?"

"Už je dělá, ne?" pokrčil jsem ramenama a sedl jsem si naproti ní. "Přál bych si, aby se starala o vlastní věci."

Trina se na mě chvíli jen dívala a pak pokrčila ramenama.

"Normální rodiče se nestarají o vlastní věci, Quinne. Ale neměl by sis s tím dělat takovou hlavu. Jude to vyřeší. Murphy je fakt fajn. Sice se mu to líbit nebude, ale promluví s tvou mámou."

"To si s Judem povídáte o všem?" zeptal jsem se najednou.