Květen 2010

22 - Kroky kupředu 4/?

25. května 2010 v 21:39 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Podíval jsem se na hodiny a kousl jsem si sendviče. Už se blížila jedna. Bree se na mě naproti usmála. Došlo jí, jak jsem byl celý den vystresovaný a přemýšlel jsem, jestli fakt Murphy Judeovi pomůže. Ale Bree se mnou taky byla celý den a pomáhala mi vyklízet garáž. Máma mi to vymyslela jako náplň volného času, než mi vymyslí přijatelný trest za to, že jsem utekl a bez dovolení jsem si vzal SVÉ auto. Pak jí napadlo, že by mi měla sestra pomoct. To asi proto, že se pořád ještě vztekala kvůli tomu fotoalbu a i když se máma omluvila, sestra to odmítala přijmout. Tentokrát to Bree trochu přeháněla. Jako by čekala, že se snad máma vrátí v čase a nějak to změní. Já měl svých problémů dost a říkal jsem si, že bude lepší držet e zpátky. Navíc se máma se sestrou tak často nehádaly. Bylo mi jasné, že jim to moc dlouho nevydrží.

22 - Kroky kupředu 3/?

21. května 2010 v 10:48 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Jestli se mělo stát něco příšerného, tak přesně tohle.

Odvrátil jsem od něj zrak. Cítil jsme se neskutečně trapně a zamumlal jsem pár nadávek. Veškerá sebedůvěra mě rázem opustila.

"Jseš v pohodě?" zeptal se Jude a pořád zněl pobaveně. Střelil jsem po něm pohledem, který dost jasně říkal, že nejsem, ale pak mě to zamrzelo. On to přece nepodělal. Třeba jsem si tohle zasloužil.

"Pomiň," zamumlal jsem a pořád jsem se mu nedokázal podívat do očí. Ten tichý smích ustal a zmizela i ruka, která mě konejšivě hladila po zádech. Hned se mi ale přesunula na rameno a přinutila
mě podívat se na něj. Už se zase tvářil vážně.

22 - Kroky kupředu 2/?

12. května 2010 v 19:42 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

"Quinne,"řekl ještě než jsem stačil otevřít skříň. "Já nic nepotřebuju."

Otočil jsem se a zjistil jsem, že už si sundával triko - bez zájmu ho odhodil na zem a pohledem mi naznačil, že bych udělal velkou chybu, kdybych se ho teď pokusil sebrat. Jen jsem si povzdychl a nechal jsem ho být. Jen jsem se díval, jak se pomalu přiblížil ke mně, rozepínal si džíny, pak si je spustil ke kotníkům a cestou je odkopnul stranou. Začal jsem těkat očima, protože rozhodně bylo na co. Vlastně bylo ta trochu těžký se nedívat, když mi došlo, že na sobě nemá své obvyklé boxerky, ale poněkud známé černé těsné spodky, ty, které jsem mu jednou zakazoval nosit.

Šachy

12. května 2010 v 9:17 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP
Fandom: X/1999
Název:Šachy
Autor: Neznámý
Přípustnost: Všechny věkové kategorie
Varování: Filozofování


Propad do temnoty autorčina mozku

11. května 2010 v 10:02 | Phoebe Esteban |  Glosy
Aneb další skvostná perla, nemám sílu k tomu cokoliv psát, protože bych se teď vlastně měla učit a místo toho probírám staré dokumenty:-)


TRC - Příručka správného vztahu VIII.

1. května 2010 v 16:30 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP
Fandom: Tsubasa chronicle
Název: Příručka správného vztahu
Kapitola: VIII.Kouzelné ovoce
Autor: Mizu Tenshi
Rating: Tak od 15?
Varování: LEhké náznaky

Sekce 8 - Dávání, přijímání a dělení se

Čistě sobecký či nesobecký vztah je odsouzen k záhubě. Takže jak se jednou dostanete do vztahu, musíte se naučit, jak dávat, brát a dělit se. A to neplatí jen na Vánoce a narozeniny, ale pro celý rok. Pokud si nejste jistí, jak dávat, brát a dělit se, zkuste jedno z následujících: A, Něco partnerovi
dejte, B, komplimenty přijímejte s úsměvem, C, rozdělte si účet za jídlo.