Srpen 2009

Zápas, část druhá - 2/?

31. srpna 2009 v 15:42 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Vaše drahá dušička (dobře, asi si fandím, ale mám dnes mimořádně dobrou náladu) se včera večer definitivně vrátila z prázdnin, což znamená mimo jiné i pravidelnější přísun nových článků;-)

Zatím aspoň další malinký drobeček k OU, dnes spolu s malou anketkou:-)


7 - Zápas 1/?

22. srpna 2009 v 15:32 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us
Otočil jsem se na Judea a snažil jsem se ignorovat jeho zaražený výraz. Zíral na mě s rukou pořád na dveřích. I za tak krátkou dobu jsem se naučil, že překvapit Judea není snadný úkol. Kdybych nebyl uprostřed psychického zhroucení, možná by mě to i škodolibě potěšilo.

Ale ten výraz se jako obvykle zase ztratil, když přibouchl dveře a s klidem v očích si mě prohlížel. Ani jsem nečekal, až se mě na cokoliv zeptá.

"Taylor mě políbil!" vyprsknul jsem naštvaně. Asi se mi ho podařilo překvapit znovu, protože vytřeštil oči a začal se dusit zubní pastou. Jen na mě pozvedl ukazováček, abych počkal, došel ke dřezu a vyplivnul. Trochu netrpělivě jsem tam stál a čekal, zatímco se opíral o kuchyňskou linku a pravděpodobně se snažil utřídit si myšlenky.

6 - Vnitřní zápas 3/3

15. srpna 2009 v 11:26 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us


Elise byla hezká. Ne sice taková ta kočka jako Marissa, ale už to, že jsem si toho všimnul, znamenalo pokrok. Teda, ještě žádné jiskry, ale třeba by se mi mohly holky zase zalíbit.

Na druhou stranu jsem si okamžitě všimnul, že se s ní necítím ani zdaleka tak uvolněně jako s Marissou. To asi proto, že Marissu jsem znal odjakživa. A navíc se na mě Marissa nikdy nedívala jako Elise. Ovšem hádám… tak se na mě Marissa asi dívat měla.