Červen 2009

6 - Vnitrni zapas - pokrac.

30. června 2009 v 19:07 | Phoebe Esteban
Marissa vypadala fakt dobře. Seděla místo mě v obchoďáku na židli, dlouhé vlasy rozpuštěné na ramenou, zelený, uplý svetr, který ladil s obroučkami jejích slunečních brýlí, a nohu hozenou přes nohu.
Proč jsem k ní jen sakra nemohl něco cítit? Proč jsem, jako každý normální kluk, neměl žádné touhy doběhnout k ní, vzít ji do náruče a ukázat jí, jak moc pro mě znamená?

6 - Vnitrni zapas

24. června 2009 v 21:01 | Phoebe Esteban
Ano, stale jsem jeste v USA, ovsem nejak mi zbyla volna chvilka a proto sem prihazuju dalsi cast...neni to cela druha cast 6.dilu, spis takovy protiabstakovy drobecek:-]


Odjezd...

15. června 2009 v 13:49 | Phoebe Esteban |  Phoebe
Tak, bohužel přišla chvíle pravdy - Phoebe se s vámi bude muset na nějak čas rozloučit. A blog si bude muset dát pauzičku. Odjíždím totiž na měsíc do USA, v rámci výměnného pobytu, a opravdu si nedělám naděje, že bych tam něco psala (leda tak na papír) nebo překládala.

Ovšem, když bude čas a náladka, možná sem hodím nějaké info o svém pobytu - co dělám, co nedělám, kolik končetin už jsem si zlomila, kolik dní bez slashe jsem přežila...:-D

Návrat mě čeká 17.7., i s Američankou, ovšem to budu mít výhodu domácího prostředí a určitě se tu něco objeví, především OU (po kterém se mi bude stýskat *vytahuje kapesníček*)

Nechce se mi tu loučit se s každým zvlášť, protože bych určitě na někoho zapomněla, tak se s Vámi pokusím rozloučit "osobně" a kdyby to nevyšlo - i t ne měsíc mi budete chybět:-)

Dobře, na icq sem tam budu:-P

Tak tedy au revoir, mes amis;-)

Úděl

12. června 2009 v 15:56 | Phoebe Esteban |  Glosy
Další bomba od autorky Návratu...myslím, že to ještě mělo pokračovat, díky bohu si to autorka rozmyslela... tolik štěstí najednou bych asi nepřežila:-D6 - Vnitřní zápas 1/3

10. června 2009 v 17:31 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us


"Quinne!"

Vzhlédl jsem. Stlal jsem postel po tom, co jí Jude tak zválel. Bree pádila do mého pokoje a vypadala neskutečně vytočeně.

Čekal jsem to. Jude odešel před necelou čtvrthodinou. Věděl jsem, že za to bude Bree vinit mě. Za normálních okolností bych to nějak lehce vyřešil. Přece jen to byla moje sestřička a Jude se jí líbil. Ale já byl pořád ještě mimo z toho polibku a myšlenky se mi toulaly kdesi v oblacích, takže jsem prostě nedokázal rozumně uvažovat.

"Kašli na to, Bree," štěkl jsem, než vůbec stačila otevřít pusu.

Macarena

5. června 2009 v 15:45 | Phoebe Esteban |  Glosy
Po dlouhé době zase nějaká glosa... nepamatuju si od koho, význam nehledejte a ten přebytek sexuálních narážek od mého stěného já taky přejděte jen s povytženým obočím...:-D


5 - Zatracený Jude 3/3

4. června 2009 v 15:24 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

Bree zachrochtala. Občas to dělala, když se smála - a očividně si toho všimnul každý kromě ní samotné. Vždycky mi to přišlo roztomilé. A Judea to očividně bavilo, protože se rozesmál pokaždé co ona, i když zrovna nic vtipného nepadlo.

Seděli na jedné straně stolu, já na druhé a bedlivě jsem je sledoval. Už jsem se nebál, že se bude Jude snažit mou sestru sbalit. Ne, ty prohnané pohledy, co házel mým směrem a díky kterým jsem se neustále dusil, mě přesvědčovaly o opaku.

Možná jsem ho fakt zvát neměl. Pořád jsem přemýšlel nad tím rozhovorem. Nad každičkým slovem. Nad tím, jak u mě seděl blízko. Ale hlavně nad tím, co mi povídal.

Nevěřil mi.

5 - Zatracený Jude 2/3

2. června 2009 v 6:38 | Phoebe Esteban |  FF - Ordinary us

"Do prdele, to neumíš klepat?" vyjel jsem.

"Já klepal," odpověděl s klidem a rozhlédl se. Můj pokoj byl možná větší než celý jeho byt. "Ale ty jsi měl asi důležitější věci na práci," dodal s úšklebkem.Snažil jsem se z toho nějak dostat. Jen pozvedl obočí, když jsem si s ním utřel nos.

"Je to skvělý kapesník," poznamenal jsem.

Jude mi to očividně neskousnul.

"Jasně," prohlásil a rozhlédl se. "A nepochybuju o tom, že takový úzkostlivě čistotný šílenec by si schovával pod polštářem kus posmrkaného hadru."