DS - Překvapení

28. března 2009 v 10:05 | Phoebe Esteban |  FF - By Phoebe
Fandom: DS
Název: Překvapení
Autor: Phoebe Esteban
Rating: od 15...?
Varování: Opět hříšné narážky...
Poznámka: Věnováno Kay, která mě vlastně k téhle myšlence přivedla... myslím, že to bylo nějakou větou, že Kurda umí překvapit... ano, to umí, zlato, ani nevíš jak...:-PMěsíc se chystal na obloze vydržet ještě několik hodin. Lesem se proháněl vítr a pod nohama křupal sníh. Kdesi v dáli byl slyšet potůček, který se rozhodl vzbouřit se proti ledu.

K Hoře mířili dva upíři. První byl rudovlasý a dobře stavěný - očividně mu nedělalo problém v lese několik týdnů vydržet. (Ale Vancha to nebyl, takže se s místní zvířenou tak nekamarádil.) Druhý byl blonďatý a poněkud křehčí tělesné konstrukce. Ten už by pár problémů cestou mít mohl. Hlavně když mu vítr neúnavně vanul vlasy před obličej - gumička to vzdala - a Vanez sám pro sebe tipoval, kdy už blonďáček nabourá do stromu a on bude muset přistoupit k umělému dýchání.

Ano, celkem jde poznat, že byl vděčný za tak milou společnost.

Tu cestu to dovedlo ukrátit. I když mladý upír odmítal cokoliv, co by obsahovali obnažení jakékoliv části jeho těla v té kruté zimě. Čímž taky odpadla většina Vaneových výtečných (čti: hovězích) nápadů.

"Kurdo," houkl na něj znovu a trochu si popoběhl, aby s ním šel na stejné úrovni. "Víš, že už se krotím dva - opakuji - DVA týdny?"

"To je dobře, kroť se dál." Kurda neměl očividně ideální náladu. Při životě ho držela v podstatě jen vidina hořících polen a horkého vývaru z nějakého normálního zvířete.

"No tak… zlato moje blonďaté andílkovské, přísahám, že jen jednou-"

"Když nebudeš mluvit, půjde se ti lépe. A budeme tam dřív," dodal Kurda a přitáhl si kabát blíž k tělu.

"A to je ten problém - mně se totiž pěkně blbě chodí," zakňoural Vanez a pohledem Kurdovi naznačil, kde by mohl být problém.

Kurda se z ničeho nic zastavil - tak prudce, že Vanez musel udělat pár rychlých kroků směrem vzad. Prohlížel si ten lesk v modrých očí, ale mohl by snad tohle nevinné stvoření podezřívat z něčeho špatného?

"Dobře," povzdychl si Kurda zasunul blonďaté pramínky vlasů za uši. "Když to jinak nepůjde… asi ti budu muset pomoct. Vlastně za to může já, ne?" Dodal s úšklebkem - a padl před nevěřícím Vanezem na kolena.

Ten tedy takovýhle vývoj událostí nečekal. Klidně by věřil, že mu mladý upír vynadá, že se urazí, zrudne nebo cokoliv jiného, ale že zaboří kolena do sněhu a téměř se mu začne otírat mrazem zrudlými tvářemi o stehna…to bylo i na jeho nejbujnější představy moc. Dokázal se jen kousnout do rtu a uznale se podíval Kurdovi do očí.

"Netušil jsem, že umíš takhle překvapit," vydechl, když mu Kurda pomalu rozepnul zip u kalhot - teď už poněkud těsných kalhot.

"Ani nevíš jak," zašeptal Kurda a olízl si rty - než sebral ze země hrst sněhu a celou ji vyklopil Mistrovi her za poklopec.

Lesem se ozvalo bolestné zaskučení. Kurda nečekal, až se jeho partner vzpamatuje - vyskočil na nohy jako laň a se zlomyslným smíchem vyrazil směrem, kde vzdáleně tušil Horu.

Vanez se dopotácel k nejbližšímu stromu a pokusil se dostat ven aspoň poslední neroztáté zbytky. "Ty hajzle!" zavolal ještě neurčito kam.

"Slíbil jsem, že ti pomůžu, ne?" ozvala se mu hbitě odpověď. "A určitě už tak těsné kalhoty nemáš!"

Vanez jen zafuněl. "Počkej, až budu moct aspoň chodit," zavrčel si pro sebe a pomalu si zapínal kalhoty. "Já ti dám, že se ti v té zimě nechce svlékat… ještě týden si kvůli omrzlinám nesedneš!" A s tím vyrazil rozesmátým uíprem, plně připravený vychutnat si svou pomstu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 28. března 2009 v 10:44 | Reagovat

Awwwwww, zlatííííí, ty jsi poklad. Naprosto dokonalé, skvělé, směju se té představě ještě teď. :o)

Děkuji za věnování! *skočila Phoebe kolem krku a pořádně ji objala*

Che che, stejně si myslím, že ten, kdo měl nakonec problémy s chůzí, byl blonďáček. O:-)

2 Lakejja Lakejja | Web | 28. března 2009 v 16:29 | Reagovat

Tyyyy jo!

Já jsem čekala skoro yaoi a chudák Vanez :D Kurda je teda pěkná mrcha, ale na druhou stranu přísloví "uchladit někoho" vzal značně doslovně :-D

3 Anit* Anit* | 13. dubna 2010 v 19:31 | Reagovat

Darren Shan je best sága a ty z nich děláš takový perverzáky....jsem znechucena....možná máš dobrou slovní zásobu a máš dobrý začátky,ale jak jinak pozoruju tvoje děje stojej za velký kulový....

4 Phoebe Phoebe | 13. dubna 2010 v 21:02 | Reagovat

Anit*: Na to se dá říct jediné - když nemám ráda romány, nečtu je. Když nemáš ráda slashe, tak je nečti zase ty;-)
A asi to za tak "velký kulový" nestojí, když si to své čtenře našlo;-)

5 Kolemjdoucí Kolemjdoucí | 20. května 2010 v 20:13 | Reagovat

S Anit* nesouhlasím. Phoebe píše úžasně, a co by to bylo za ságu bez těchto příběhů? Při představě Kurdy, jak háže sníh Vanezovi za poklopec, se směji ještě teď...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama