Arra4

16. března 2009 v 14:51 | Phoebe Esteban |  Glosy
4.kapitola veledíla...tuhle mám celkem ráda:-D
"Tu zkoušku si zvládla bravůrně, ale já jí samozřejmě zvládl líp" chvástal se Vanez před Arrou v knížecí síni, když si šla vylosovat další zkoušku.A následuje ničení charakteru, kterého pan Shan pojmenoval Vanez...vsaďme se."Ty si jí dělal taky?"odvětila ArraNé asi..."To víš že jo. Každej správnej Upír dělal zkoušky. A to jako znamená, že si musel vylosovat zrovna tuhle? Nebo to myslel tak, že on je dělá místo rozcvičky, a proto už zkusil všechny...?Já sem sice jen-"začal mluvit Vanez ale rychle přestal, poněvadž Arru si zavolal Vandža Pochod."Hodně štěstí"naznačil pusou Vanez To si holka plete, on na ní jen vyplázl jazyk a ukázal zdvižený palecTo si taky plete, prst to byl, ale palec teda ne. Arra pomalu docházela ke stupínku, aby si vylosovala zkoušku.
"Zvládla si jí výborně,"povídal Šíp ."sledoval sem tě celou dobu zeshora, ale pak už sem...hrůzou radši skočil dolů" nedokončil větu a ukázal si na ruku zavěšenou na obvaze.Asi ho ošetřoval nějaký sjetý upír - Šíp si zlomí nohu,ale oni mu obvážou ruku. Asi aby se bolest nešířila.
Strážný přinesl kamínky a zkontroloval je. Pak nastavil ruku s pytlíkem Aře. Sáhla až na dno pytle.Tak pytel nebo pytlík? Do ruky jí vklouzl hladký malý kamínek. Vyndala ho a podívala se na něm. Byla na něm 9.
"Číslo 9!" zavolal strážný "Jeskynní bludiště"No to bude zase bomba...
Síní se ozval šum.Nečekaně Arra se podívala na Vaneze, Lartena a Gavnera aby zjistila, jestli to je dobře nebo špatně, ale nic se nedozvěděla, protože si soplu povídali tlumeně a z jejich výrazu nebylo nic poznat.Radovali se, že se jí konečně zbavili.
"Teď jdi a připrav se na zkoušku. Zítra tě čekáme v Síni smrti.
SÍŇ SMRTI??? To jí už nedávali snad vůbec žádnou šanci nebo co?

"Proč mě čekaj v Síni smrti? To mě chtěj rovnou zabít nebo co?" Zeptala se hystericky Arra Gavnera, Lartena a Vaneze.Takhle se Arra totiž chová pořád. "Ale ne,"opověděl první LartenA druhý Larten mu přizvukoval. "Tam zkouška začíná. Ze Síně vede chodba do ústí hory. Tam je spleť tmavých chodeb. Někde sice je luminiscenční lišejník, ale je ho tam málo. Musíš v tom bludišti najít medailonek."Arra si oddechla a zeptala se "A to je jako všechno, nic víc?"Jestli je ti to málo, můžeme ti taky zavázat oči.
Larten se už zase nadechoval, ale místo něj mu odpověděl Gavner.Takže Arra už není Larra, ale TEN Arra? "Ne, po dvaceti minutách tam vpustí Ba´Halenovi pavouky."To jsme nikdy dřív nedělali, ale teď už jo - máš vidět, jaká je to sranda, když začne Mika vyvádět... To už byly Takže Arra je chlap, ale Gavner, Larten a Vanez ženský?venku ze Knížecí Síně a mířily Jo, je to tak...k Tělocvičnám. "Ale ty přece nic nedělají, když tě kousne jeden, nic ti to přece neudělá." odvětila Arra.
"Když tě kousne jeden, nic se ti nestane, ael představ si, když tě kousne stovka pavouků najednou. Tak to nebudou mít kam kousat.To už může trošku bolet."To už tě asi sežerou.
"To asi jo." Řekla Arra a radši rychle běžela do Tělocvičny se trénovat, i když sama nevěděla, jak se na tuhle zkoušku dá natrénovat.Máš čtyřiadvacet hodin na to, aby sis vyrobila enormní plácačku na pavouky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lakejja Lakejja | Web | 17. března 2009 v 14:23 | Reagovat

Já bych jemu/jí půjčila takovou plácačku na baterky :-D dají se s tím chytat mouchy za letu..prostě je to usmaží, třeba by to Arrovi/Ařře pomohlo :-D

Několikerá opětovná změna pohlaví jako vždy pobavila :D

Původně jsem chtěla vypsat nejvtipnější poznámky, ale ke konci jich bylo tolik, že bych zkopírovala všechen fialový text :-D

2 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | 18. března 2009 v 17:33 | Reagovat

Jedním z nejlepších okamžiků je pro mě Šípova zlomená ruka - tomu říkám záhada jak má být. :D

3 Seletryth Seletryth | 3. září 2011 v 20:37 | Reagovat

Na dno pytle nesiahla... Ona šla navštíviť Bilba :D
Oni asi fakt museli byť pekne pod parou. Ale možno majú upíri nervy nejako opačne poprepájané - zlomí si nohu a bolí ho ruka!:D

4 Fao Nekare Fao Nekare | Web | 14. dubna 2012 v 18:33 | Reagovat

[3]: v tom případě nechci radši ani vědět, co dělají, když mají migrénu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama