Arra3

14. března 2009 v 9:13 | Phoebe Esteban |  Glosy
Třetí kapitola - pomaličku, nenápadně se prodlužují...


Arra nevěděla co má dělat.Mohla by začít tím, že dá čárku za slovo "nevěděla" Vrcholek se řítil přímo na ní. Nevěděla co má dělat. To už jsme slyšeli.Při nejlepším jí vrcholek zlomí vaz nebo jí smete dolů a ona bude umírat dlouho.Všichni upíři se seběhnou kolem ní a budou koukat, jak umírá Pokud se ovšem nerozmlátí hned o ostré výběžky.Zkraťte to - umře nebo ne? Teda jasně že ne, tahle ff má 11 kapitol s názvem Arra... Do strany nemůže skočit, na to je vrcholek moc široký.Mohla říct rovnou, že má skála tvar krychle.Na místě taky zůstat nemůže,vrcholek by ji smetl.Jaká škoda...8) Pak si ale Upírka všimla, že vrcholek se točí o 360 stupňů, takže si to stačí jenom správně načasovat a pak........! Vždyť to říkám - Lara Croft! Vrcholek byl asi 5 metrů od ní, Arra se připravila,nakrčila se a skočila nad sebe. Vrcholek se zrovna obracel a byl vodorovně ke skále a k upírce. Vyšlo to!!Otírám slzu z oka. Arra lezla dál až se dotkla vrcholu a tam jí někdo chytil za ruku. Byl to Gavner Zurč a tvářil se hodně ustaraně.Když spadnul vrcholek a Gavner byl na tom vrcholku? Pardon, já zapomněla - když je Arra Larra, proč by nemohl být Gavner Chuck Norris? "Jsi v pořádku?" zeptal se generál Arry a začal si ji prohlížet."V pohodě,"odpověděla Arra"Co Šíp? Co se to stalo?"zeptala se náhle Arra když si vzpomněla, co se vlastně stalo.Tak proč se ptala, když si na to vzpomněla?"No zrovna tě šel kontrolovat,moc se přiblížil ke kraji a těsně vedle něj uhodil blesk. Pak už to víš."odpověděl Gavner a tvářil se ustaraně. "A je v pořádku?Je mu něco?"pořád se Arra ptala."Myslím že mu nic není. Když padal tak se těsně nad zemí zachytil výběžku a zaťal nehty do skály. Takže si jenom strhnul všechny nehty, jinak nic.Myslím, že má jen zlomenou nohu.Vzteky kopnul do té skály, když skočil dolů, a nevyplatilo se mu to... Jinak je v pořádku."odpověděl UpírUpír s velkým U... jasný, je to chuck.."Ale my sme úplně zapomněli na tvoji zkoušku! Zvládla si ji, máš to za sebou!"zařval najednou Gavner a poplácal Arru po zádech.Trochu to přehnal a shodil ji dolů...to by byl panečku zvrat!"No jo, úplně sem na to zapomněla. Ale jak se dostanem dolů?"Vyrazila najednou Arra a začala se rozhlížet. Hledala ten výtah.Gavner jí ukázal směrem k jednomu okraji skálu a pokynul jí rukou."Schody jsou na druhé straně, kdyby ses pořádně podívala, mohla jsi je najít." Arra nejistě přistoupila k okraji a zjistila, že je tam připevněné lano. Vždyť to říkám, stačilo se trošku rozhlédnout..."Aha." řekla překvapeně Arra, chytla se za lano a sklouzla dolů k jásajícímu davu Upírů.Proč píše Upíry s velkým U, ale Parise psal s malým P...?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 14. března 2009 v 13:08 | Reagovat

Gavner- Chuck Norris... to je na "XD" výraz! XD

2 Lakejja Lakejja | Web | 17. března 2009 v 14:08 | Reagovat

Taktéž se přidávám k těm, které pobavila poznámka o Chucku Norrisovi :D. Opět jsemse skvěle pobavila u další senzační glosy! :)

3 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | 18. března 2009 v 17:26 | Reagovat

Škoda že ji při tom poplácávání do zad Gavy vážně z toho vrcholku neshodil. :D Btw. 11 kapitol?!! No tak to potěš koště. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama