TB - Hokutina přednáška

5. února 2009 v 19:25 | Phoebe Esteban |  FF - CLAMP
Fandom: Tokyo Babylon
Název: Hokutina přednáška
Autor: Fuyu-ni
Rating: PG13
Varování: Narážky, povídání o sexu

"Sex," prohlásila Hokuto," je tak trochu drsný. A může být i nebezpečný, když ho neděláš správně. Ale - když nic nezanedbáš, měl by to být velmi příjemný zážitek pro všechny zúčastněné!"


Subaru na ni zíral jako zvíře ve světle reflektorů. Seděl na posteli, opíral se o polštáře, knihu v ruce. Tahle noc byla po dlouhé době první, kdy měl šanci v klidu se posadit a číst si - i když to byla učebnice, docela se na tu chvíli těšil.


Každopádně - aspoň si plánoval klidný večer.


"Ne," povedlo se mu odpovědět po pár vteřinách koktání.


"Cože? Co myslíš tím - ne?"


"tohle - tenhle rozhovor - já jen - Hokuto, prosím-"


"-je dost důležitý rozovor! Jen se chci ujistit, že jsem se o svého bratříčka dobře postarala, než ho někdo využije! A určitě nechceš, aby se ti se Sei-chan něco stalo, když budeš tak neschopný a naivní jako vždycky, ne?"


Subaru s ledovým klidem položil knihu na noční stolek, lehl si na postel, popadl jeden polštář a takryl si s ním obličej. Vyloudil pár divných zvuků, které se Hokuto očividně rozhodla přeložit jako "jo, pokračuj, prosím tě."


"Tak teda - sex je-"


"Ech," udělal Subaru a zvedl polštář do takové míry, aby mohl dýchat a zároveň mu bylo rozumnět. "Hokuto-chan, já nebudu - dělat… TO se Seishirem-san!" Hořely mu tváře, ale stejně si je zae zakryl polštářem a pevně ho držel na svém místě.


"Subaru!" Hokuto se na něj lehce zamračila. "Chápeš, co to znamená být gay?"


"Znamená to, že se nenávidím a chci umřít?" odpověděl Subaru odněkud zpod polštáře.


"Ne!" prohlásila Hokuto. "To znamená, že jednoho dne budeš mít pravděpodoně se Sei-chan sex. Vážně věřím tomu, že když chce, je to pravý gentleman, i když se občas chová trochu trapně. A i když mu… z velké míry… věřím, že se o tebe postará, prostě myslím, že bys měl získat nějaké informace i z jiného zdroje."


"Hokuto-chan," Subaru možná kňučel - těžko říct, kdž měl na obličeji ten polštář."Je mi šestnáct. Nepotřebuju nic vědět o… prostě o tom. Vlastně-" subaru se náhle posadil a polštář mu spadl do klína. "Počkej, Hokuto-chan? Jak o tom všem víš ty?"


"Pro dívku vtomhle věku je dnešní době důležité se v tomhle vyznat," odpověděla Hokuto a subaru měl chuť začít bušit hlavou do polštáře. Ne, spíš by potřeboval něco tvrdšího… zeď by mohla stačit…


"Poslouchej, Subaru," pokračovala Hokuto. Subaru napadlo, že kdyby se posunoval dostatečně pomalu a tiše… Možná by si nevšimla, kdyby při té řeči vyklouzl z pokoje… "Jen ti chci říct pár důležitých věcí. Za pvé - to, že ho miluješ, neznamená, ž musíš udělat cokoliv bude chtít. To je nejdůležitější. A pamatuj - nebo znamená ne! Nikdy se od nikoho nenech využít jen proto, že máš strach, co by si mohli myslet. Dělej jen to, co ti bude příjemné. Když nebudou poslouchat, co říkáš, nestojí za to, a měl bys… honem rychle utéct!"


"Promiň," vpadl do toho Subaru," myslím, že zrovna teď budu muset honem rychle utéct-"


"Ale mlč, na mě tyhle pravidla neplatí, já se tě znásilnit nesnažím." Hokuto protočila oči v sloup a subaru zabořil obličej do dlaní."Takže. Za druhé - a to je pravděpodobně důležitější než si myslíš - vždycky používej ochranu."


Subaru vydal zvuk, který se ze všeho nejvíc blížil přidušenému vzlyku. Hokuto ho ignorovala. "Je to důležitý krok i pro homosexuální páry, tak na něj nezapomeň. Samozřejmě se nebudeš bát otěhotnění, ale v dnešní době existuje spousta nemocí, co se přenášejí sexem. Navíc je Se-chan veterinář, takže určitě nechceš dostat vzteklinu nebo tak něco."


"… hokuto-chan, já teda nemyslím, že by zrovna vzteklina-"


"A ještě jedna věc. Sex vyžaduje cvik. Tvoje poprvé nemusí být zrovna úžasné, ale je to jedna z věcí… které se zlepšují, čím víc máš zkušeností. Jen se prosím nesnaž chovat moc rozpačitě, protože jak tě znám, určitě vyvedeš něco naprosto debilního a budeš mít chuť se někde schovat. Naštěstí pro tebe dokáže být Sei-chan vážně gentleman, když chce, a dovede si s tebou celkem slušně poradit, když začneš takhle vyšilovat. Taky, naštěstí pro tebe - očividně má trochu nebezpečnou stránku, jestli mě chápeš. Netvrdím, že je tvůj přítel nějaká děvka, ale prostě mám pocit, že ví, co dělá. Takže, moje předpověď zní - jo, mohlo by to dopadnout fajn, jestli víš, co tím chci říct."


Nastalo ticho. Subaru nervózně vykouknul zpoza prstů,, jestli toho nebude víc. Hokuto se na něj dívala s nepopíratelně samolibým výrazem, ale jinak to vypadalo bezpečně. Pak se na něj zakřenila a pocuchala mu vlasy.


"Neboj, Subaru. To zvládneš - já ti věřím!" S těmi slovy skouzla z postele a odešla z pokoje.


Subaru lehce třesoucíma rukama sebral knihu a ihned se pokusil vzopmínky na tuto noc zatlačit do nejvdálenějších koutů mysli.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 5. února 2009 v 19:39 | Reagovat

:o) Tak ráda slyším několik rad od Hokuto. Fufík Subaru! Asi máme štěstí, že se pod tou poduškou nezadusil. :o)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama