Bublinky 2/3

28. února 2009 v 19:23 | Phoebe Esteban |  Glosy
Bublinky podruhé - obsahuje jednu malou osobní narážku na téma zářezy - někteří pochopí... ;-)


Vanez asi vycítil moje obavy a uklidnil mě. Nejen Mika, ale i Vanez tu pracuje jako Linka bezpečí.
´´Neboj..nic jsem ti neudělal´´ Zatím 8)
Moc jsem mu nevěřil, ale neměl jsem čas nad tím uvažovat, protože se mi znova zvedl žaludek a z pusy mi začaly vytékat růžové bublinky, které jsem před tím spolykal..Netřeba komentovat, jen se mi mírně zvedá žaludek. Moje bublinky byly zpět! Radostně jsem se rozběhl proti Vanezovi a vlepil mu pusu..Protože jsem měl v puse hnusnou pachuť mýdla a chtěl jsem se jí nějak zbavit.Vanez na mě chvíli nechápavě koukal..asi to špatně pochopil, protože se na mě vrhl..za chvíli už jsem zase ležel ve vaně, ve které už nebyla žádná voda.PRotože co uděláte jako první, když váš kamarád začne pěnit? Ano, pokusíte se ho sbalit - není to jasné? Začal jsem se dusit pod tíhou Vanezova těla a omdlel jsem..Tak to jsem zvědavá, jak to praktikují, když nevydrží váhu jeho těla...no nic, nebudu nechutná.když jsem se probudil, ležel jsem nahý v rakvi..nepochopil jsem to..vylezl jsem a na stolku našel vzkaz..Nepřipomíná vám to něco? PArodie na CHL, teď už je to jasné.Civěl jsem na něj a nechápal to..neuměl jsem totiž číst!Mapy kreslím pomocí hieroglyfů. Nevěděl jsem, co mám dělat..jen jsem nechápavě zíral na ten lístek..mohlo tam být cokoliv!Třeba další povídka podobná téhle - v tom případě na tom jseš dobře, že neumíš číst. Nic jsem nechápal a proto jsem si lehl zpátky do rakve a znova usnul..Kurda řeší krizové situace v klidu a bez zbytečné zbrklosti.Probudil mě až něčí hlas.
´´Kurdo?? jsi v pořádku?´´zeptal se ´´Ne že by mi vadilo se na tebe dívat, ale už jsi v mé rakvi dva dny´´pokračoval..Jediné vysvětlení je, že si Kurda něco šlehnul.Trhl jsem sebou a otevřel očí. Nade mnou se skláněl Vanez a zubil se..Právě totiž zjistil, že vede nad Mikou v počtu zářezů.Pohotově jsem vyskočil z rakve a zavřel oči..A náhodou jsem skočil Vanezovi přímo do náruče...skoro čekám, že to tu fakt bude napsané...
´´Já tě vidím Kurdo´´řekl Vanez Jsme v Upíří hoře nebo pomocné škole?
Nechápal jsem to..Jak mě muže vidět?! Zavřu přece oči a jsem neviditelný.Já ho nevidím!! Určitě lže a chce, abych otevřel oči pomyslel jsem si a vzdorovitě zavrtěl hlavou. Asi jsem blbá já, ale jak mu ty zavřené oči pomáhají? Začal jsem poslepu hledat východ..snad se mi podaří uniknout..Proč mám takový ošklivý pocit, že nepodaří? Najednou jsem do něčeho narazil..Našel jsem dveře! A ani mě nezpozoroval!Tak to by musel být slepý a retardovaný naráz. Ďábelsky jsem se zasmál..Ohohoho - celá Hokuto a do prdele..teď mě slyšel a celej můj plán je v hajzlu!To je nefér, jak mám glosovat parodii na parodii?..musím zmizet..začal jsem hledat kliku, ale žádnou jsem nemohl najít!Jestli opravdu narazil do Vaneze a hledá kliku... fuj, nebudu si představovat, co by mohl najít, maminko, zachraň mou ještě nevinnou duši. byl jsem ztracen..začal jsem do nich kopat a mlátit, ale nic se nestalo..Do kliky se asi netrefil, to by myslím poznal...Zjistil jsem, že je dole mezera..klekl jsem si a snažil se prolézt..když jsem byl asi v polovině, zasekl jsem se..bylo to jako by mě ty dveře stiskly..nechápal jsem to..pak mi to ale došlo- byla to past!!Hlídací dveře 8) Snažil jsem se dostat dál, ale dveře nepovolily. Někde nade mnou se ozval smích a já si to uvědomil..Vanez musel být na stropě!! Vanez se ve volném čase převléká za spidermana a putuje po stropech, než ho Arra srazí tyčí.otevřel jsem oči a podíval se nahoru..To co jsem viděl se nedalo popsat..byl to šok..Vanez stál nade mnou a svíral mě mezi nohama..CO že to konkrétně viděl? Fuj, jsem zvrácená já nebo ona? Nechápal jsem to..No to já taky ne. Upíři se umí měnit ve dveře?!?V téhle povídce? A proč ne...? Mě už nic nepřekvapí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 1. března 2009 v 1:23 | Reagovat

*řechtá se, co řechtá, hýká smíchy*

Phoebe, to už je klasika! Ty kráso, víš, že jsem si poprvé ani nevšimla toho velkého dvojsmyslu o klice? Nj, kde jsou ta léta nevinnosti. :o)

Uááááááách, bublinky, bublinky, bublinky!!! *zbláznila se*

Dokonalá, úžasná glosa, těším se na třetí díl! :o)

2 marťa marťa | Web | 7. března 2009 v 21:19 | Reagovat

:D

3 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | 18. března 2009 v 6:51 | Reagovat

Být tebou, tak to někde vydám. :D

4 kikča kikča | E-mail | 16. října 2009 v 19:16 | Reagovat

BOMBA...naprostá..::D:D:D:....já tu chcípám smíchy...a připojím se k sil...opravdu bys to měla někde vydat pač tohle by mělo úspěch...:D:D:D:D:D:D

5 baba Jaga baba Jaga | 16. května 2010 v 20:41 | Reagovat

tak tohle je naprostá dokonalost!! :D :D ♥

6 Kikina Kikina | Web | 11. června 2012 v 17:48 | Reagovat

WOW......smekáám...a když si představim Vaneze jako spidermana tak se prostě musim smát..:DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama