Vítejte...

10. prosince 2008 v 19:46 | Phoebe Esteban |  Phoebe
... v mém příbytku.

Představte si tenhle blog jako nějaký příbytek, kde je Vám příjemně. Ať už jako dřevěnou chatu vysoko v horách, kam se dostane jen pár přírodomilných poutníků... byt v nejvyšším patře velkoměstského mrakodrapu s výhledem na noční město plné světel... pokoj na nějaké ubytovně, kde se všude povaluje oblečení a osobní maličkosti, ale je tu cítit nezaměnitelné mládí... nebo třeba jako zámek, staré sídlo šlechticů s honosným nábytkem a dotykem starých časů.

Ať už jste vstoupili kamkoliv, vítám Vás tu. Posaďte se ke stolu a můžeme si povídat nad hrníčkem čaje (kávy, vína, krve, Vaše chutě budu plně respektovat - ale já si dám ten čaj).

Ještě jsem se nepředstavila? Phoebe Umbríel Esteban, těší mě. Většinou si ale říkám jen Phoebe Esteban. A kdo že to vlastně jsem? Složitá otázka. Osoba pohlaví ženského; překladatelka; pisatelka; občasná kreslířka. V první řadě Blíženec, takže mám sto a jeden zájem, ale dvacetičtyř hodinový den jako všichni ostatní.

A co v mém příbytku najdete? Především souhrn mých prací, ať už z vlastního pera nebo překladů (z oblasti Shana, mangy - především CLAMPácké - ale i zapadlejších koutků mé mysli), pár mých myšlenek, když se zrovna dostanu k přemýšlení... ale víte co? Radši se pohodlně usaďte a užívejte si svůj pobyt tady - a až odcházet, nechte dveře pootevřené, ať sem trefí i ostatní;-)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 11. prosince 2008 v 22:45 | Reagovat

Jednoznačně si budu představovat tuto milou stránku jako teplé místečko u krbu, v němž plápolá oheň a ohřívá naše z venku ještě trochu zmrzlá tělíčka. V rukou držíme hrnečky a jen tak si povídáme. O CLAMPu, o povídkách, o životě... :o)

Děkuji za odkaz, jdu si ho hodit do stránek...

(to mi připomíná, taky bych se tam měla zase jednou ozvat :o)

2 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | 20. prosince 2008 v 13:19 | Reagovat

Ztotožňuji se s Kayinou představou. :-) Btw - budiž pochválen ten nápad podívat se po dlouhé době na tvou stránku a jen tak mimochodem si přečíst tebou psanou noticku. :-) V dohledné době to tu hodlám prošmejdit do nejmenších základů. ;)

3 Lakejja Lakejja | Web | 17. března 2009 v 14:26 | Reagovat

Tak i já se přikláním ke plápolajícímu uhínko, ale v prostředí útulné čajovny, kde kromě hořícího dřeva, voní i nějaké ty tyčinky. V konvičce zelený čaj a k němu malé mlsání.... aj zase myslím na jídlo :D

Ale to nevadí, je to tady opravdu super :) a hlavně se tu člověk nenudí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama