DS - Pod vlivem alkoholu

13. prosince 2008 v 14:07 | Phoebe Esteban |  FF - By Phoebe
Fandom: Darren Shan
Název: Pod vlivem alkoholu
Autor: Phoebe Esteban
Rating: Řekněme... od 15?
Pairing: Kurda/Cyrus
Varování: Slash. Ovšem nic pohoršujícího, myslím... Moc děje tam taky nenajdete, tak si pak nestěžujte, že jste nebyli dostatečně varováni...

Napsáno asi před čtvrt rokem.
"Já myslel, že se upír opít nemůže," zavrčel Cyrus vytočeně a pokusil se setřást blonďatou hlavu svého učitele ze ramena.


"Ale jo," zamumlal Kurda a trochu se zaklonil, aby Cyrusovi viděl do očí. Tomu neušlo, že se Kurdovi do očí zase vkrádá ten štěněčí pohled, který většinou používal k dosažení nejrůznějších cílů."Ale víš, fakt to chce se trochu snažit a…"


"Tak s tím ty problémy nemáš," povzdychl si Cyrus a trochu nepřítomně mu položil ruku na rameno. Vlastně ho měl správně nechat být a dát od něj ruce pryč hned, jak si uvědomil, že trochu přebral, ale… prostě to nešlo. Když viděl, jak by jeho "dobré nálady" využil každý druhý upír… a samozřejmě že by se jeho učitel nebránil; v tomhle stavu ne. A v tom ho nemohl nechat, už kvůli tomu ostrému bodnutí u srdce, které se nápadně podobalo žárlivosti. Takže se procpal až k němu, prohodil pár slov (které stejně Kurda vnímal jen tak, aby se neřeklo) a nechal si ho pověsit kolem krku. Nutno dodat, že když se upírovo tělo přitisklo k jeho, nemohl se ubránit ostrému nádechu - a to si vysloužilo zahvízdání nejednoho z přihlížejících. Cyrus jen útrpně zavřel oči a pokoušel se nevnímat příjemně teplé tělo, které se o něj lehce otíralo - což bylo ještě těžší, když Kurda zákeřně zapojil do hry i jazyk a lehce s ním Cyrusovi přejížděl po krku. To už bylo na mladého upíra moc a zoufale otevřel oči - jen aby se jeho pohled střetl s pobaveným Vanezem. Ten se nastalou situací očividně výborně bavil a čekal, jak si s tím mladíček poradí. Cyruse ve slabé chvilce napadlo poprosit Mistra her o pomoc, jenže vzápětí tu myšlenku zavrhnul - uvědomil si, že by se tím taky mohl dostat z deště pod okap a že Vanez rozhodně není žádný světec.


Nakonec s útrpným výrazem napůl odvedl, napůl odtáhl svého učitele do jeho pokoje. Každé dvě minuty ho musel chytat za ruce a sundavat je ze svých boků - a to v tom lepším případě. Kdybych věděl, že je to taková chobotnice, nechám ho tam, pomyslel si kysele.


Teď unaveně seděl na rakvi a nechal Kurdu, aby se o něj opíral. Správně odhadnul, že tahle "idyla" moc dlouho nevydrží. Ale v žádném případě by ho nenapadlo, že za to bude moct on. Moc dlouho si prohlížel ty svůdné oči, dlouhé pramínky vlasů, pootevřené rty… Byl to on, kdo sklonil hlavu a žádostivě k nim přitiskl své rty. Kurda se nebránil, vlastně ani nevypadal překvapeně. Právě naopak, polibek toužebně opětoval a za chvilku se pokusil zintenzivnět požitek jazykem. Cyrus ucuknul; vůbec si nebyl jistý, co má dělat. Nemůže přece takhle využít svého učitele, ne ve chvíli, kdy o sobě pořádně neví a nemůže rozumně uvažovat a…


A když mu takhle přejíždí dlouhými prsty přes stehno…


Všechny myšlenky šly stranou a Cyrus si to později odůvodňoval tím, že by ho Kurda stejně nenechal na pokoji. Žádný jiný důvod k tomu přece neměl, aby mu zabořil prsty do vlasů a políbil ho znovu, a tentokrát mu pootevřel rty a nechal se laskat jeho jazykem. Kurda toho okamžitě využil a přesunul se před Cyruse;obkročmo nad ním klečel a nenechavýma rukama mu přejížděl po hrudi.


Upíří bohové - proč jsem ho tam jen nenechal? Byla poslední Cyrusova soudná myšlenka, než si lehl na záda a Kurdu strhnul na sebe.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 13. prosince 2008 v 14:26 | Reagovat

Hlavně, že si to Cyrus umí krásně zdůvodnit, proč je v tom naprosto nevinně. *směje se*

Příměr s chobotnicí je absolutně nejlepší příměr, jaký jsem v tomto kontextu slyšela. :o)

Líbí se mi tvůj sloh, je to úžasně napsané. :o)

Plus další bonusové bodíky za Mistra her. :o)

2 epona epona | 19. prosince 2008 v 18:38 | Reagovat

:-D, kurda...k sezraní:-)))

3 kiki kiki | 1. ledna 2009 v 21:57 | Reagovat

LOL tak to je fičák.

4 Elfik Elfik | 1. ledna 2009 v 23:04 | Reagovat

Kurda je proste nejlepsi:)

5 Monika ;o) Monika ;o) | 3. ledna 2009 v 10:27 | Reagovat

Brala bych potkat Kurdu nakalenýho na kalbě v hoře :D :o)

*in love*

6 Lakejja Lakejja | Web | 6. července 2009 v 22:37 | Reagovat

Já jsem zmatená....předchvílí mi Kája vysvětlovala, co je Seme a Uke a já si odvodila, že Kurda je Uke...a tady je Seme?

Ale napsané je to....úžasně! *Tleská*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama